banner851

banner614

TERMİNAL KAVŞAĞINI İNCELEDİ

AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Çilimli Terminali Kavşağında incelemelerde bulundu.

banner619
Siyaset 29.10.2016, 09:11
1722
TERMİNAL KAVŞAĞINI İNCELEDİ

AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Çilimli Şehirlerarası Otobüs Terminalinin kavşak çalışmalarını yerinde inceledi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla geldiği Düzce’de yatırımları inceleyen Arslan, bir süre önce açılan Çilimli Şehirlerarası Otobüs Terminalinin kavşak yapım çalışmalarını yerinde gördü. Çalışmadaki son durumu hakkında bilgi alan Arslan incelemenin ardından ilçeyi ziyaret etti.

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, İGM Başkanı Dursun Çakır, İGM Üyesi Nazmi Tok ve İlçe Başkanı Osman İlhan ile görüşen Arslan, “ Şehirlerarası terminali ilçeye kazandıran ekibe teşekkür ediyorum. Düzce her geçen gün ilçeleriyle birlikte gelişip güzelleşiyor” diye konuştu.

Yorumlar (5)
Halo 5 yıl önce
Hava alanı ve demiryolu garı bekliyoruz ama çilimliye :)
Can . D 5 yıl önce
BIR ÖNCE PILAN POREJE YAPIN IS 4 x 4 OLSUN TERMINEL HERSEYIYLE BITSIN INCE ISLERINE KADAR SONRADA YOLU BITIRIN ORTA CIZGILERIYLE ONDAN SONRA ACIN DÜZCEMIZDE BIR IS HEP BÖYLEMI YARIM YAMALAK HE HEP DÜZCEDE BÖYLE ISLER YAZIK COK YAZIK MILLET VEKILLERINE SESLENIYORUM DÜZCE KASABA AKCAKOCA SAKARYA ARASI TIRANVAY HATDI YAPIN BIRDE 40 BIN KISILIK ÜSDÜ KAPANIR ACILIR SITAT YAPIN TÜRKIYEMIZDE TEK OLSUN VE SU YOLLARIDA YAPIN ARTIK HERYER DELIK DESIK AYNALI KÖYÜ YOLU TAM KÖSDEPEK YUVASI OLMUS UNUTMAYIN ORTAKI TESKDIL FABRIKASINDA TAM 1000 KISI CALISIYO AMA BELEDIYENIN HIZMETI KOCAMAN BI SIFIR MILLET VEKILLERI MILLET ICIN VAR VARDA HIZMET YOOK YAZDIGIM POREJELERI HAYATA GECIRIN TARIHE GECIN DERIM CEVAP PARA YOK YAZARSINIZ DOGUYA VARDA DÜZCEMIZE YOKMU DERIM BENDE SAKARYAYA SITAT YAPILIR DÜZCEMIZE YOKMU DERIM
fevai 5 yıl önce
Peki Cancığım, hemen başlıyoruz.
Fevai 5 yıl önce
Fevai efendiden hava alanı bekliyoruz Düzceye. Ancak işletmesini mutlaka Düzce belediyesi ve Cahit yapmalı.
Düzcee 5 yıl önce
Ben bir Düzceli olarak Çilimli de yapılan terminalin ve Cezaevinin İstimlak ile alınan arsaların sahiplerinin açıklanmasını ve bu arsalara hangi yıllar arasında satın aldıklarının açıklanmasını istiyorum.AÇIKLAYA BİLİRMİSİNİZ ????