banner851

banner955

“TERÖR KİRLİ VE ÇİRKİN YÜZÜNÜ TEKRAR GÖSTERDİ”

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, İstanbul İstiklal Caddesi’nde ki terör saldırısını sert sözlerle kınadı. Caboğlu, “Türkiye Cumhuriyeti her türlü iğrenç ve namert operasyonu göğüsleyip ezecek güç ve kudrettedir” dedi.

Siyaset 14.11.2022, 14:45
238
“TERÖR KİRLİ VE ÇİRKİN YÜZÜNÜ TEKRAR GÖSTERDİ”

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, yaptığı açıklamada İstanbul İstiklal Caddesi’nde yaşanan patlama ve sonrasındaki süreçte MHP’nin devleti ve milletinin yanında yer aldığını kaydetti.

İstanbul’daki patlamaya tepki gösteren Caboğlu, “İstanbul’da yaşanan hain saldırıda 6 vatandaşımızın hayatını kaybetmesinin 81 vatandaşımızın ise yaralanmasının, bu vatandaşlarımız içerisinde henüz bebeklerin olmasının derin üzüntüsü içindeyiz. Terör tekrar kirli ve çirkin yüzünü göstermiştir. Türkiye Cumhuriyeti her türlü iğrenç ve namert operasyonu göğüsleyip ezecek güç ve kudrettedir. PKK, FETÖ, DAEŞ, PYD-YPG ve DHKP-C milli vakar ve namus karşısında yerle yeksan olacaktır. Milli birlik ve dayanışma bağlarını daha da sağlamlaştırarak bugünleri aşmak, bu zulmeti yenmek zorunda olduğumuz iyi bilinmelidir. Türkiye terörizme karşı teyakkuzda olduğundan dolayı Milliyetçi Hareket Partisi, sorumlu, ahlaklı, ilkeli ve milli duruşunu sonuna kadar koruyarak devletinin ve milletinin yanında fedakarca mücadele edecektir. Bu vesileyle terör şehidi vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yaralı olan kardeşlerimize acil şifalar diliyorum” dedi.

Yorumlar (1)
halk 2 hafta önce
hiç bir terör örgütü üstlenmedi..
Yeni Sayımız