banner851

banner955

“TERÖRLE MÜCADELE YURT İÇİNDE VE YURT DIŞINDA KARARLILIKLA SÜRECEK”

Dün, Düzce Valiliği tarafından Şehit yakınları ve gazilere verilen iftar yemeğine katılmak üzere Düzce’ye gelen Milli Savunma Bakanı Hulisi Akar, MHP Düzce İl Teşkilatını ziyaret etti. MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu Bakan Akar’a üç hilal logolu kutu içerisinde Türk Bayrağı Kapaklı Kur’an-ı Kerim armağan etti.

Siyaset 28.04.2022, 11:53 28.04.2022, 12:44
1001
“TERÖRLE MÜCADELE YURT İÇİNDE VE YURT DIŞINDA KARARLILIKLA SÜRECEK”

Dün, Düzce Valisi Cevdet Atay’ın ev sahipliğinde şehit yakınları ve gazilere yönelik düzenlenen iftar programına katılmak üzere Düzce’ye gelen Milli Savunma Bakanı Hulisi Akar Düzce Valiliği, Düzce Belediye Başkanlığı ve AK Parti İl Teşkilatına ziyaret düzenlemişti.

AK Parti Düzce İl Teşkilatına düzenlediği ziyaretin ardından MHP Düzce İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Bakan Akar, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu ve partililer ile bir araya geldi.

Terörle mücadele çalışmalarının konuşulduğu ziyarette, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu Bakan Akar’a 3 hilal logolu kutu içerisinde Türk Bayrağı Kapalı Kur’an-ı Kerim hediye etti.

Bakan Akar ziyarette terörle mücadelenin sınır içi ve sınır dışında kararlılıkla süreceğini ifade etti. MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu ise Türk Silahlı Kuvvetleri’nin terörle etkin mücadelesini sonuna kadar desteklediklerini belirtti.

Yorumlar (4)
Seksen1 8 ay önce
Sayın Bakanımız sadece ak partinin bakanımıdır yoksa Türk halkının mı?
KÜRŞAT YILMAZ 8 ay önce
Reis tarafından "Dereyi geçerken değiştirilmeyen at" olarak nitelendirilmişti...
CHP, İyi Parti, Deva Partisi, Gelecek Partisi, Vatan Partisi gibi partilerin Milli Savunma Bakanı Değil misiniz?Neden onları da ziyaret etmediniz?
kartal 8 ay önce
beyefendi, siz sayin soylu'yu dinlemediniz mi? terörist kalmadi ki kimle mücadele edeceksiniz. sor ona, o sana söylesin bir kez daha.
GÖKHAN 8 ay önce
Ordunun içine Fetö yuvalanırken silah arkadaşlarına fetö komplo kururken sesız kalan onların uzerıne basarak makam elden kişi bana vatan mıllet sevgısınden bahsetmesın
Yeni Sayımız