banner851

banner614

TEŞKİLAT ŞAŞKINLIK İÇİNDE!

banner619

AK parti İl Divan toplantısında bugün şok bir gelişme yaşandı. 29 Nisan’da yapılması planlanan İl kongresi öncesinde tek aday olarak görünen mevcut başkan Mustafa Yılmaz toplantıda yaptığı konuşmada yeniden aday olmayacağını açıkladı. Yılmaz’ın konuşması salonda bulunanlar arasında şaşkınlığa yol açtı.

banner846
Siyaset 01.04.2012, 15:14
128
TEŞKİLAT ŞAŞKINLIK İÇİNDE!
banner844

AK Parti her ay gerçekleştirdiği İl Divan toplantısında önemli bir gelişme yaşandı. Teşklatı şaşkınlık içinde bırakan bu gelişme İl Başkanı Mustafa Yılmaz’ın konuşmasından sonra yaşandı. Henüz net bir açıklama yapılmazken, 29 Nisan’da yapılması istenen İl Kongresi için uzun süre önce yeniden aday olacağını açıklayan Yılmaz, bugün yapılan toplantıda yeniden aday olmayacağını açıkladı.

Yılmaz, “Bugünlerde gündem hayli yoğun. İlçe seçimleri bitti. il seçimleriyle ilgili merakınız var. Başkan olarak genel merkez tarafından kim seçilecek diye merak var. Ben de kendimle ilgili çok düşündüm. Bundan sonraki süreç için aday olmayacağıma karar verdim. Tabi hepiniz bu kararın böyle olmasını beklemiyordunuz.” Dedi. Yılmazın konuşması bir anda salonun sessizliğe bürünmesine neden oldu.

Bu kısa süreli şaşkınlığın ardından Yılmaz gerçeği açıkladı.

Yılmaz, “ Bugün 1 nisan ve bu bir şaka.” Dedi.

HABER:H.İŞCAN

Yorumlar (0)