banner614

TEŞKİLAT SIKINTI VE TALEPLERİ AKTARACAK

banner619

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 10-12'şer kişilik gruplar halinde bir araya geldiği il başkanlarıyla kentlerin ekonomik ve sosyal sorunlarını istişare ediyor. Bu kapsamda İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er de hava kirliliği ve su sorunu başta olmak üzere Düzce’de kronik hale gelen sıkıntıları ve koronavirüs salgını nedeniyle zor günler geçiren esnafın taleplerini Lideri Akşener’e aktaracak.

banner846
Siyaset 20.12.2020, 15:31
1539
TEŞKİLAT SIKINTI VE TALEPLERİ AKTARACAK
banner844

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, il başkanlarıyla 10-12'şer kişilik gruplar halinde bir araya gelerek illerin ekonomik ve sosyal sorunlarını istişare ediyor.

Teşkilatlardan esnafla sürekli temas halinde olmaları ve esnafın sorunlarını dinlemelerini isteyen Akşener, belediyelerin çalışmaları hakkında da bilgi alıyor. Akşener, toplantılarda partinin daha geniş kitlelere ulaşması için üyelik konusunda yapılması gereken faaliyetler üzerinde de duruyor.

Düzce Teşkilatı ana başlıkları belirledi

Bu kapsamda Yunus Özay Er’in il başkanlığını yaptığı İYİ Parti Düzce İl Teşkilatı da parti Lideri Meral Akşener ile yapacakları görüşme öncesi Düzce’nin sorun ve taleplerini ana başlıklar halinde belirledi. Hava kirliliği ve su kesintileri başta olmak üzere şehrin uzun süredir çözüm beklediği sıkıntılar ve salgın yüzünden ayakta kalma mücadelesi veren esnafın beklentileri, Akşener’e iletilecek.

Öte yandan değişik bölge ve illerden bir araya gelen gruplar, sorunların yanında çözüm önerilerini de sunuyor.

Teşkilatların çalışmalarının da ele alındığı toplantılarda Akşener, il başkanlarından vatandaşın memnun olacağı, taleplerinin karşılanmasına yönelik çalışmalar yapmalarını istiyor.

Şu ana kadar yapılan toplantılarda öne çıkan sorunların başında, çiftçinin tarımsal kredi borçlarıyla ilgili sıkıntılarının geldiği belirtiliyor.

Çalışmanın sonuçları, İYİ Parti tarafından vatandaşların sorunlarının çözümüne dönük oluşturulacak politikalara yansıtılacak.

Akşener'in il başkanlarıyla gruplar halinde görüşmeleri gelecek hafta da devam edecek. (AA/ÖNCÜ HABER)

Yorumlar (7)
Şaban 6 ay önce
Fetöyü anlatsın, korona virüs olmuş
Osman 6 ay önce
Belki Mahmut Tanal'dan başkası da Düzce'nin dertlerini mecliste dile getirir.
koalisyon 6 ay önce
HDP ile ortaklaşa yaptıkları anayasa çalışması nasıl gidiyormuş, onu da sorsunlar.
Sıradan vatandaş 6 ay önce
Önce kendi partisinde sorunları halletsin. Partiyi kurduğu 81 ilde değişmeyen başkan kalmadı biri hariç, parti içinde fetöcülerin isimleri veriliyor tedbir almayıp ısrarla onları koruyor, chp nin kuyruğundan ayrılmıyor, hdp ile gizli ittifak yapıyor ama sorarsan milliyetçiyim diyor.
jaccki 6 ay önce
Hdp ile ittifak yapip daha cikip halaylarla inen kimdi acaba Allah din iman dersiniz yalan desene hadi cikta sizin imaninizfa gozunuzde puta tapar olmus kor olmussunuz siz
baran 6 ay önce
Hosgeldiniz duzce nin baslibasina basindakilerin hepsi sorun nerden geldilerse berbat ettiler duzce yi isci koyluye hal hatir sorma yok fabrikalar corona yibasi esnaf kan agliyor hersey sorun
Yorumcu 6 ay önce
Akp ve mhp liler dinlemiyor.Ne varsa mualefette var
17°
parçalı bulutlu