banner851

banner955

TEŞKİLATIN DEDİĞİ OLACAK

Hikmet Keskin’in istifası ile boşalan AK Parti İl Başkanlığı koltuğuna oturacak isme teşkilat karar verecek. Yerel Seçimlere çekişmeden uzak, uyum ve dayanışma içerisinde girilmesini isteyen Genel Merkez, kararda teşkilatın etkili olmasını istedi. Bunun için partililer yarın sabah sandık başına gidecek. Kulislerde partinin emektarlarından eski Merkez İlçe Başkanı Mustafa Keskin ismi ön plana çıkarken, eski Baro Başkanı Avukat Ali Dilber ile Belediye Meclis Üyesi Hasan Küçük de partililer arasında ağır basan isimler olarak telaffuz ediliyor.

Siyaset 29.12.2018, 18:40 30.12.2018, 11:30
8064
TEŞKİLATIN DEDİĞİ OLACAK

AK Parti’de baş döndüren gelişmeler yaşanıyor. Bir süredir görevden el çektirileceği konuşulan AK Parti eski İl Başkanı Hikmet Keskin dün düzenlediği basın toplantısıyla beklenen açıklamayı yaptı ve ‘Görevimden feragat ediyorum’ diyerek istifasını kamuoyunu duyurdu.

Keskin’in istifasından saatler sonra ise AK Parti cephesinden 30 Aralık Pazar günü delegelerin sandık başına gideceği haberi geldi. Buna göre; genel merkez yeni il başkanını teşkilatın belirlemesini istedi. Gerekçe çok açık... Yerel seçimlere güçlü, sorunsuz ve uyum içerisinde girmek. Koltuğa oturacak yeni ismin uzun soluklu şekilde görevini sürdürmesini ve partililerle iyi diyalog içerisinde olmasını isteyen parti üst yönetimi, bunu sağlamak için teşkilat içi yoklama yöntemine başvurdu.

Yarın saat 11:00’da 3 ismin yazılı olduğu kağıtları sandığa atarak yeni başkanlarını belirlemede önemli bir rol üstlenecek olan delegeler, şimdiden 3 ismi dillendirmeye başladı. Uzun yıllardır partinin çeşitli kademelerinde görev yapan eski Merkez İlçe Başkanı Mustafa Keskin’in yanı sıra eski Baro Başkanı Avukat Ali Dilber ile Belediye Meclis Üyesi Hasan Küçük de ön plana çıkan isimler arasında başı çekiyor.

Teşkilatın en fazla işaret ettiği ismin partiyi seçimlere götürecek kişi olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (121)
gerçek düzceli 4 yıl önce
boş konuşmayın Bu görev Ali DİLBER e yakışır.. o kadarrr
kimse 4 yıl önce
bu fevai arslan için örgütlenip algı yapmaya çalışıyosunuz anlam veremedik.adam 3 dönem 5 dönem hiçbir dönem kuralını görmüyor gibi. ne katmışda başkanlığında vekilliğinde düzcenin yakasına yapışıp da gitmeyenler gitsin artık da. yıllardır veriyorum oy şimdi vermiyorum faruk özlü de yanlış seçimdir fevai arslanda.
Dekovil 4 yıl önce
Dekovil hattını gündeme getirerek 100 yılın projesini lanse eden büyük siyasetci, koltuk sevdalısı, Belarustan sorumlu eski vekil müthiş devlet adamı, fevai efendi.
Vizyon, kalite her şey var maşAllah.
ysf 4 yıl önce
hikmet keskinden randövu istedim 6ay alamadim
ysf 4 yıl önce
il baskan liği mustafa keskine yakişir emek vermis birisidir
ordinaryus 4 yıl önce
Okan ACAR bu göreve layık bir teşkilatlıdır.
Fatih 4 yıl önce
Ya arkadaş bu nedir ya nasıl bir bilmecenin içine düştük çıkamıyoruz, Cumayeri ,Çilimli, topçular, Gölyaka soyadı keskin ,
Dereli 4 yıl önce
Hakan Kuşçuoğlu.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
açık