banner851

banner614

TEŞKİLATLARIN FİKRİ ÖNEMLİ

banner619

AK Parti İl Başkan adayı Metin Kaşıkoğlu, 20 Mayıs’ta yapılacak kongre öncesinde ilçelerde istişare toplantılarına devam ediyor. Kaşıkoğlu, Yığılca, Gölyaka ve Kaynaşlı’da ilçe teşkilatları ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

banner846
Siyaset 02.05.2012, 15:01
250
TEŞKİLATLARIN FİKRİ ÖNEMLİ
banner844

AK Parti İl Kongresi 20 Mayıs Pazar günü yapılacak. İl Başkanlığı için genel merkez tarafından belirlenen tek aday olan Metin Kaşıkoğlu, kongreye gireceği listeyi oluşturmak amacıyla ilçe teşkilatları ile görüşmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Cumayeri, Gümüşova ve Çilimli teşkilatları ile bir araya gelen Kaşıkoğlu, Gölyaka, Kaynaşlı ve Yığılca teşkliatlarını da ziyaret etti. Kaşıkoğlu, seçime girecek olan en iyi listeyi hazırlayabilmek için ilçe teşkilatları ile görüş alışverişinde bulundu. İl Yönetimini oluşturacak isimler hakkında ilçe teşkilatlarının fikrini alan Kaşıkoğlu, önümüzdeki günlerde Konuralp, Boğaziçi ve Beyköy’ü de ziyaret edecek.

Yönetim kurulu listesini oluşturmadan önce tüm teşkilatların görüşünü almanın önemli olduğunun altınız çizen Kaşıkoğlu, , il ve merkez ilçe teşkilatları ile belediye başkanları ve son olarak da milletvekilleri ile görüşerek yönetim kurulu listesine son şeklini verecek.

HABER:H.İŞCAN

Yorumlar (0)