banner851

banner955

TEŞKİLATTAN AK KADINLARA İFTAR

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin oylandığı 16 Nisan Halk oylamasının kabul edilmesi için AK Parti adına çalışan tüm kadın kolları üyeleri iftar yemeğinde bir araya geldi.

Siyaset 03.06.2017, 13:46 03.06.2017, 15:49
2319

AK Parti Düzce İl, İlçe, Belde Kadın Kolları üyeleri ile Belediye Başkanlarının eşleri, Düzce Belediyesi Erguvan Tesislerinde Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in de katılımıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.

AK Partinin tüm kadın kolları üyeleri Erguvan tesislerinde bir araya geldi. Referandum sürecinde Düzce Merkez ve ilçelerinde AK Kadınlar, 16 Nisandan sonra tüm üyeler olarak Erguvan tesislerinde birlikte iftar açtı. AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Sebahat Uçar’ın organize ettiği iftar yemeğine AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de katıldı.

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, kadın kolları üyeleri ile sohbet ederek fotoğraf çektirdi.

Yorumlar (12)
İşsiz Vatandaş 6 yıl önce
ALLAH BÜYÜKTÜR. O herşeyi gören ve işitendir.
Eren 6 yıl önce
ANAP da böyle batmıştı.büyük iş gibi lanse ediliyor.şu Düzce sizlerin yüzünden bu halde biliyorsunuz demi.ak parti olarak sadece yiyip içenler memnun rantçılar memnun.reis olmasa kimse yüzünüze bakmaz.
süslümanlar 6 yıl önce
sabahat hanım Allah kabul etsin masraflarıda ödeseydiniz bari. hiç değilse herkes yediğini ödeseydi. yeter bizden yediğiniz
SIVASLI 6 yıl önce
Agziniza saglik kardesim ne guzel demissiniz susluman
Kaynaşlı 6 yıl önce
Kaç kira hesap çıktı, hesabı kim ödedi, faturasını açıklayın. Yeypaş mi ödedi acaba..
Ceddin 6 yıl önce
Arkadaşlar ramazan ayındayız hepimiz orucuz kim olursa olsun iftar üzerinden yorum yapmayın yazık günboyu tuttugunuz oruçlara partili falan da deyilim sadece uyarıyon kendini için
Düzceli 6 yıl önce
Referandum çalışmalarında görev yapıp belediyeden maaşı çalışanlar hak kukuk bumudur.
Düzceli 6 yıl önce
Erguvanda hesabı belediye öder.hep kendileri yer içer.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız