banner851

banner614

TOPLANTI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BAŞKANLIĞINDA YAPILDI

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığındaki AK Parti 141. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katıldı.

banner846
Siyaset 05.11.2020, 17:09 05.11.2020, 17:12
2333
TOPLANTI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BAŞKANLIĞINDA YAPILDI
banner844

AK Partili belediye başkanlarının hazır bulunduğu değerlendirme toplantısında Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Düzce ana kademe il başkanları da yer aldı.

AK Parti Genel Merkezi'nde yapılan Genişletilmiş İl Başkanı Toplantısı’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Yorumlar (4)
VATANDAŞ 6 ay önce
ORAYA GİDİP SELFİ ÇEKMEKTE MODA OLDU..ÇOK İŞ YAPIYOSUNUZ YA HEPİNİZ..BASİRETSİZ ŞEHRE FAYDASI OLMAYAN İNSANLAR..KERVAN KAVŞAĞINA AKŞAM GİDİNDE GÖRÜN
mete 7 ay önce
sayın başkanlar ...sabah ve akşam trafiğine çoban-kervan-öztürkler kavşaklarında bi gezermisiniz.Makam araçlarınızdan inip bi bakarmısınız.SiZ nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama biz düzcede yaşıyoruz.İçine ettiniz memleketin.
vatandaş 7 ay önce
acaba ne anlattı çok merak ettim .iki yıldan beri nereye ne yaptıda hangi yüzle oraya gitti acaba
YAVUZ 0881 7 ay önce
Ne önemli bir haber cebimiz para gördü ne yapalım şimdi haber yapın kardeşim bu kadar alt ligde oynamayın utanın biraz da adam gibi haberlerinizi görelim midemizi bulandırmayın
20°
açık