banner851

banner955

TOPLUMUN HER KESİMİ İLE BİR ARAYA GELECEK

Düzce’ye 18 Mart’ta geleceği duyurulan ancak yoğun hazırlığa rağmen ziyarete saatler kala programı ertelenen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ziyaret takvimi güncellendi. Buna göre; CHP Lideri Kılıçdaroğlu 14 Nisan’da Düzce’de olacak.

Siyaset 18.03.2022, 15:45 18.03.2022, 15:34
964
TOPLUMUN HER KESİMİ İLE BİR ARAYA GELECEK

Düzce programı, ziyarete saatler kala ileri bir tarihe ertelenen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yeni program takvimi belli oldu.

18 Mart Cuma günü yani bugün Düzce’nin misafiri olması beklenirken, son dakika gelişen önemli bir görüşme nedeniyle programını ileri bir tarihe öteleyen Kılıçdaroğlu, yakın çalışma ekibine ‘Düzce ziyaretim kısa zamanda gerçekleşmeli.’ talimatı verdi. Bu doğrultuda en uygun tarih olarak 14 Nisan 2022 günü belirlendi. CHP Genel Merkez kaynaklarından edinilen bilgilere göre; parti Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 14 Nisan sabahı Düzce’de olacak.

En son 2021 yılının ocak ayında şehre gelen Kılıçdaroğlu’nun 18 Mart ziyareti için haftalardır hazırlanan CHP teşkilatları ve vekiller, şimdi yeni tarihe odaklandı. Kılıçdaroğlu’nun Düzce’de en iyi şekilde ağırlanması ve toplumun her kesimi ile bir araya gelmesi için özenle hazırlanan program, aslına yani 18 Mart’taki çizelgeye uygun şekilde ilerleyecek.

Kılıçdaroğlu’nun esnaflar, STK temsilcileri ve vatandaşlarla çeşitli buluşmalar gerçekleştireceği Düzce ziyareti için şimdi hazırlıklar yeniden başladı.

banner844
Yorumlar (6)
Ahmet 7 ay önce
İl başkanı neren bu konuda açıklama yapmıyor? 18 Mart denildi, şimdi nisan oldu.
Avni 7 ay önce
Tezekleri hazilamisem..firinida koymusem..Bendede 1 kamyon Hayvan Tezegi calisir..Boyle kisiye boyle karsilama..
Düzceli 7 ay önce
Gözümüz yollarda kaldı.geldi gelecek geldi gelecek derken 14 Nisan acaba ne katkısı olacak düzceye
Arar 7 ay önce
Sıkı dur Düzce büyük kurtarıcı geliyor
Kral çıplak 7 ay önce
İnanılır gibi değil. Basiret yoksunu anlayışla, halkın önünde kaç seçim yenilgisiyle sözde lider artık koltuğu bırakmalı. Bu kadar koltuk sevdalısı olmamalı. Parti içi dikta anlayışa destek değil, yeni yönetim anlayışı hüküm sürmeli.
Resul İnan 7 ay önce
ahırlara hazırlık yapsın diye zaman tanıdı adam, yoluna sereceğiniz boku çoğaltırsınız bu arada.
27
parçalı bulutlu