banner851

banner614

“TOPYEKÛN İSTİFA ETMELİLER”

banner619

Yoğun işlerini gerekçe göstererek Düzce Belediye Meclis Üyeliği görevini bırakan İYİ Partili Oğuz Özyiğit’in istifasını Öncü mikrofonuna değerlendiren MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, “İYİ Parti Düzce İl Teşkilatı topyekûn istifa etmeli.” diyerek mecliste muhalefetin en yüksek sesi olan parti temsilcilerine imalı bir gönderme yaptı.

banner846
Siyaset 02.07.2021, 16:00 03.07.2021, 12:24
847
banner844

‘Dilin kemiği yok’ atasözünü yaşatacak tarzda aklındakini kelimelere dökmekten çekinmeyen MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, yine söyledi söyleyeceğini… Daha önce koronavirüs salgını sürecinde esnafa sahip çıkmamakla eleştirdiği oda başkanlarına ‘Gaflet uykusundalar!’ çıkışında bulunan Caboğlu, bu kez İYİ Parti’ye taş attı.

Öncü Haber muhabirinin İYİ Partili Oğuz Özyiğit’in Düzce Belediye Meclis üyeliğinden istifa etmesine ilişkin değerlendirme istediği Caboğlu, yoğun işlerini gerekçe göstererek görevinden ayrılan Özyiğit gibi diğer İYİ Partili meclis üyelerinin de istifasının yerinde olacağı görüşünü dile getirdi.

Kinayeli sözlerle istifayı değerlendiren MHP İl Başkanı Caboğlu, “Şöyle söyleyeyim; Oğuz beyi tanırım, ama mutlaka kendi teşkilatıyla bunun istişaresini yapmıştır. Bizi çok ilgilendiren bir husus değildir Oğuz Özyiğit’in istifa etmesi. Aslında İYİ Parti teşkilatının Düzce’de topyekûn olarak istifa etmesi lazım. Yani bunu bir espri anlamında mı kabul edersiniz bilemem, ama orada İYİ Parti üyeliğinden değil, meclis üyeliğinden istifa etmiş. Belki parti içerisinde alınan bir karardır, belki bir geriden gelen bu arkadaşımızın da, meclise görev yapmasıyla alakalı alınan bir karar olabilir. Hayırlısı olsun.” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (8)
Düzceli 3 hafta önce
İyi parti sürekli halkın içinde. iyi şeyler yapıyor. Yükledikçe mhp nin uykusu kaçıyor. siz ne yapıyorsunuz? onun cevabını ver
Murat 4 hafta önce
İyi parti çatır çatır iktidara geliyor %20 lere yaklaşan oy oranı ile çaresizlikten laf üreten partililere iyi bir ders verecek. AKP ve MHP den bile oy alacak durumda istatistikler bunu gösteriyor. Düzceye hiçbir katkısı bulunmayanlar iyi parti ve CHP ye söz söyleme hakkı yoktur.
Zeki 4 hafta önce
Valla bahçeli dükkanı kapatıp gitse bu millet bir rahat etse daha iyi olmaz mı
Yasin kaya 4 hafta önce
Önce mhp il başkanı olarak sizi esnafın işçinin yanında olup dertlerine çare olmanızı beklerdim. Ve yapılan zamlar konusunda da bir diyeceğiniz var mı acaba çok merak ediyorum
Tatar Ramazan 4 hafta önce
Parti kuruluşunda yoklar, seçim çalışmalarında yoklar, parti meclise girince koşa koşa gelenlerden medet uman yönetim de istifa etmeli.
Kürşat Yılmaz 4 hafta önce
Üçüncü kişi...
ss.alın 4 hafta önce
“Bilmez misin ki kat’î bir düsturdur bu Hak’ça / Bir kavmi bozmaz Allah, onlar bozulmadıkça” (M. Âkif). Allah hidayet versin sizlere, bizlere de sabır ihsan eylesin.
İyi partili 4 hafta önce
Oğuz beyin istifası ile ilgili enson konuşması gereken Caboğludur.Ama ağzı olan konuşuyor.