banner851

banner614

TOZAN SAVCILARI GÖREVE DAVET ETTİ

banner619

CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan, Ak Parti Düzce eski Milletvekili İbrahim Korkmaz’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarıyla ilgili Cumhuriyet Savcılarını göreve davet etti.

banner846
Siyaset 27.05.2017, 12:10 29.05.2017, 09:17
6539
TOZAN SAVCILARI GÖREVE DAVET ETTİ
banner844

CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan, Facebook hesabından son dönemlerde yaptığı paylaşımlardaki açıklamalarıyla dikkat çeken Ak Parti Düzce eski Milletvekili İbrahim Korkmaz’ı gündemine aldı.

Kimdir Bu Fetöcü ve Hırsız Çakallar?
Tozan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Düzce eski Milletvekili Sayın İbrahim Korkmaz 02 Mayısta sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunmuştur. Sayın Korkmaz’ın açıklamasına baktığımızda açık bir dil ile ‘’Fetöcülerden’’ ve ‘‘ hırsız-çakallardan’’ bahsetmektedir. Bilindiği gibi referandum sürecinde AK Parti iktidarı milletimize fetönün varlığını devletin beka meselesi olarak takdim etmiş ve kökünün kurutulmasını taahhüt etmiştir. Sayın Korkmaz’ın bu ithamları karşısında sormadan edemiyor ve soruyorum. Hem fetöcü, hem hırsız ve çakal olan bu şahıslar kimlerdir? Ayrıca Cumhuriyet Savcılarını göreve davet ediyorum.

Dava adamlığınızda milletin avradını dile dolamak mı vardır?
Sayın Korkmaz siyasette var olduğu günden itibaren sürekli ‘’dava adamı’’ olduğunu iddia etmektedir. Kendisinin, kendisine eklediği bu sıfata saygı duyarak soruyorum. Dava adamlığınızda milletin avradını dile dolamak mı vardır? Yoksa memleketin en ücra köşesine sürgün edilen bir memurun hakkının yenilmesine göz yummak mı vardır? Ya da fetöden dolayı yüzbinlerce insanın hapislerde olduğu şu günlerde fetöcü olarak lanse ettiğiniz isimleri gizlemek mi vardır? Ayrıca bütün bunlar zulüm değil midir? Bunca zulüm bırakın dava adamlığını; adamlık anlayışınızın hangi tarafına düşmektedir.”

Yorumlar (25)
Can . D 4 yıl önce
TOZANIN ISI GÜCÜ LAGA LUGA DÜZCEMIZE BI FAYDASI YOK HEP DEDI KODU KOCAKARILARI GECDI BE CHP NIN HIZMET YAPDIGI YOKKI BOL BOL KONUSURLAR DEDIKODU YAPARLAR
kandırılmamış ihraç 4 yıl önce
banka dernek sendika dediniz bunların acık kalmasına kim göz yumdu cevap verin . geçmişte kullanıp üyeliğini hesabını kapatanları bile sahte tanıklarla sucladılar . bu vebaldir Allah soracak ey sesimi duyanlar .
UNUTULMUŞ ADAMIN REYTİNGİ 4 yıl önce
tuzağa düşmek budur işte.unutulmaya yüz tutmuş garip yeniden can bulmuş oldu.chp il başkanının çatması milyonla bonus getirir.
Turgut 4 yıl önce
Zekeriya bey düzcemiz için büyük bir şans
Düzcespor 4 yıl önce
Tebrikler Tozan..
Düzce ye yazık 4 yıl önce
Beyler lütfen Hazreti İbrahim ile didişmeyiniz haddinizemi. Düzce'ye layık görülüp bu insanları milletvekili adayı yaptılar. Düzceli de kendine layık görüp oy verdi.
Ne dava'sı 4 yıl önce
Memur sürgün edilmiş, hırsızlık ve fetöcü iddiası var! Bütün bunlara hangi dava adamı razı olur.
Nokta. 4 yıl önce
Tozan, havanda su dövme. Git hukuk yolu açık. Ne bekliyorsun? Sığ siyaseti bırak, verdiğin sözleri yerine getir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın