banner851

banner614

TOZAN’DAN SIRADIŞI KONUŞMA!

banner619

CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla yapılan il başkanları toplantısında, il başkanlarının yaptıkları konuşmaların aksine 2019 seçimlerine hazırlanmak için partinin A takımının daha aktif ve tüm Türkiye'yi kapsayıcı olmasını, acilen olağanüstü kurultaya gidilerek tüzük, program ve kadronun yenilenmesini talep etti.

banner846
Siyaset 29.04.2017, 16:00 30.04.2017, 13:04
1565
banner844

CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde Ankara’da bir otelde düzenlenen CHP İl Başkanları Toplantısı’na katıldı. Tüm il başkanları gibi toplantıda söz alan Tozan, referandumla ilgili değerlendirme yaparken dikkat çeken tespitlerini kürsüden partililerle paylaştı.

Acilen Olağanüstü Kurultaya Gidilmeli
Tozan, kendisinden önce konuşan tüm il başkanlarının aksine 2019 seçimlerine hazırlanmak için yapılması gerekenleri şöyle ifade etti:

“Partinin A takımının daha aktif ve tüm Türkiye'yi kapsayıcı olmalıdır. Bu doğrultuda acilen olağanüstü bir kurultaya gidip, tüzük, program ve kadronun yenilenmesini talep ediyorum. Yüzde 48.6’nın konsolide olması için, o kesimin haklarının her platformda korunması ve haklarının savunucusunun CHP olduğunun vurgulanması gerekiyor. Kamuoyunda bu konuda beklenti var ve konuya hassasiyet gösterilmesini rica ediyorum.”

Tozan, Düzce adına ise yakın bir zamanda fındık çalıştayının yapılmasını teklif ettiğini bildirdi.

Teşkilatlara Talimat
Toplantıda teşkilatlara talimat veren Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu da teşkilatlarla ilgili beklentilerini şu şekilde aktardı:

“İl ve ilçe başkanları referandum sürecinde gittikleri yere tekrar gidecek, nezaket ziyaretleri yapacak. Kadın kollarına, gençlik kollarına mutlaka destek vereceksiniz. Yapamıyorsanız bize haber vereceksiniz. Vatandaşın gelmesi için kapımızın çalmasını beklemeyeceğiz. Biz gideceğiz vatandaşın ayağına, bir emriniz var mı diyeceğiz.”

Yorumlar (18)
Cabir bas 4 yıl önce
DÜZCENÏN EN VERÏMLÏ TARIM ARAZÏLERÏNE SAHÏP 20 TANE KÖYÜNÜ Mehmet kelesle anlasarak MÜCAVÏR ALAN TUZAGINA KAPTIRDIN sîmdi de bos konusuyorsun REFERANDUMDA DÜZCEYÏ ÏHYA ETTÏN KILICTAROGLU nun yerinde olsam seni o partide bir gûn tutmam
Doğrucu köylü 4 yıl önce
Zekeriya tozan çok doğru strateji izliyo chp sayin tozanın önerisini dikkate almalı.şak şakçılara gelince siz kendi efendilerinizi temizleyin önce utanmadan hâlâ nasıl konuşuyorsunuz...
düzcede muhalefet varmı 4 yıl önce
Düzcede muhalefet yapılmıyor iktidar rahat rahat düzcede geçiniyor muhalefette ismini anan yok işte düzce chp muhalefeti
Nokta. 4 yıl önce
Bırakın küçük enişteyi.
Delege 4 yıl önce
Siz önce yönetimindeki geçmişte partiye oy vermeyen adamları temizlediniz de mi kurultay istiyorsunuz? Kendi köyünüzden 5 oy almışsınız İstifa edeceğinize kurultay istiyorsunuz. Yazıklar olsun.
ali veli Kırklareli 4 yıl önce
Düzce chp yi ileri taşıyacak tek isim Vildan tokalic hanımefendi dir
Gerçekçi 4 yıl önce
Siz dalga mı geçiyorsunuz milletle? O bahsettiğiniz hanımefendi 2014 yerel seçimlerinde Sülalece belediye meclis üyeliğine aday olduğu halde yine sülalece başka partiye oy verdi. Salak mı sanıyorsunuz siz bu partilileri?
emirhan 4 yıl önce
çok boş adamsın vesselam tozan
Abuziddin 4 yıl önce
Seni kapının önüne koyarlar yakında zekeriya:))görürsün olağanüstü kongreyi:))
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın