banner851

banner614

“TROL HESAPLARA SAHİP ÇIKANLAR İBRET ALMALI”

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun hastanede 45 gündür tedavi gören annesi Servet Soylu'ya sosyal medyadan küfür eden şahsın adli kontrolle serbest bırakılmasına tepki gösterdi. Sosyal medyadaki trol hesaplarına dikkat çeken Er, “Bu duruma çare üretemeyen sistem çökmeye mahkûmdur. Okurken içim acıdı, canım yandı. Sayın Bakan’a geçmiş olsun diyorum. İnsanın anası da namusu da kutsaldır” ifadelerini kullandı.

banner619
Siyaset 21.01.2021, 10:27
2598
“TROL HESAPLARA SAHİP ÇIKANLAR İBRET ALMALI”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter hesabından annesine hakaret eden kişiye karşı mahkemenin verdiği karara isyan etti. Bakan Soylu, annesinin 45 gündür hastanede tedavi gördüğünü söyleyerek, bir tweetin altına yorum olarak annesine edilen küfür sonrası mahkemeye çıkan bir kişinin adli kontrolle serbest bırakıldığını paylaştı.

"TWEETİMLE ALINIRSA PROVOKASYON SAYACAĞIM"

Soylu, yaptığı paylaşımda şunları söyledi: "45 gündür anam hastanede. Annemle fotomun altına küfreden alçak mahkemeye çıkıyor ve adli kontrolle serbest. Ne yapmalıyım, Bakan olsam ne yazar. Millet, devlet işleriyle boğuşurken anasının namusuna sahip çıkamamak ne ifade eder. Tweetimle yeniden alınırsa da provokasyon sayacağım"

“TROL HESAPLARA SAHİP ÇIKANLAR İBRET ALMALI”

Bu ifadelerin ardından İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, yaptığı bir paylaşımla Bakan Soylu’ya geçmiş olsun dileğinde bulundu. Er, “Eğer düzen bir Bakan’ı bile isyan ettiriyorsa, trollere, sahte hesaplara ve provokasyon yapanlara sahip çıkanlar, besleyenler ve yol verenler ibret almalı; bu kirli silahın bir gün kendilerine de döneceğini bilmelidir” diyerek sosyal medyadaki kirliliğe ve provokatif gruplara dikkat çekti.

“OKURKEN İÇİM ACIDI”

Er, “Kim olursa olsun ister bakan ister belediye başkanı isterse vali hiç fark etmez. Devlet her daim devlet gibi hareket etmelidir. Bu duruma çare üretemeyen sistem çökmeye mahkûmdur. Vatandaş kime sığınsın? Derdini nasıl çözsün? Okurken içim acıdı, canım yandı. Sayın Bakan’a geçmiş olsun diyorum. İnsanın anası da namusu da kutsaldır” ifadelerine yer verdi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (5)
düzceli 8 ay önce
Düzce iyi parti il başkanı doğru konuşur ve işlerini doğru yapar.
AKALIN 9 ay önce
bizde bir anneye hastanede yapılanlara yorum yaptık diye 2 yıldır yargılanıyoruz sadece bunun gibilerin bu meslekte yeri yok sağlık bakınımız yetkililer göreve dedik diye anlayın bizi bakanım.
Murats 9 ay önce
Bu zat kendi reklamının peşinde. IP zaten bu kafa yüzünden oy moy yok
ADALET YOK ÜLKEDE. 9 ay önce
Bakan bile adalet yok diyor.
ADI ADALET 9 ay önce
HAYATININ BAHARINDA VAHŞİCE KATLEDİLEN KIZLARIMIZ VAR TECAVÜZE UĞRARKEN ANNESİNE TELEFONDA SUAN KIZINA TECAVUZ EDİYORUM DİYEN ADİLER VAR ONLAR SERBEST KALIYOR DA SİZE KÜFÜR EDİLMİŞ BAKAN BEY O ADİ SERBEST KALINCAMI DOKUNUYOR