banner851

banner955

TSO MECLİSİ TOPLANDI

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın yaklaşan genel kurul öncesinde son meclis toplantısı yapıldı. 1 Nisanda yapılacak seçimlere ilişkin konuşan TSO Meclis Başkanı Ertan Taşlı, seçimlerin hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Kendi adıma ve arkadaşlarım adında kırıcı bir cümlemiz olduysa özür diliyorum” dedi.

Siyaset 20.02.2018, 09:48 20.02.2018, 16:33
860
banner1032

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi. Meclis Başkanı Ertan Taşlı başkanlığında toplanan meclisin yaklaşan genel kurul öncesi yapılan son meclis toplantısına TSO Başkanı Fahri Çakır katılmadı.

“Bizim şahsi işlerimiz odanın dışındadır”
Toplantıda konuşan Meclis Başkanı Taşlı, 6 ay önce ertelenen oda ve borsa seçimlerinin 1 Nisan’da yapılacağını belirterek şu ifadelerde bulundu:
“Yaklaşık 6 ay önce ertelenen oda ve borsa seçimlerinin 1 Nisan itibariyle yapılacağı belirtildi. Bu süreçle alakalı da yönetim kurulumuz da bir karar aldı. Alınan karar meclis tarafından da olumlu karşılanmıştır. 1 Nisan itibariyle odamızın genel kurulu olacak. Yeniden bir meclis seçilecek. Genel kurul için de yaklaşık 40 günlük bir zaman kaldı. Bugün burada son toplantımızı yapıyoruz. Yeni seçilecek meclisin güzel çalışmalar yapmasını diliyorum. Yeni seçilecek olan arkadaşlara da şimdiden başarılar diliyorum ve her zaman yanlarında destekçisi olacağımı bildirmek istiyorum.
Bu son meclisimizde burada birbirimize söylediğimiz yanlış cümleler olabilir çünkü bizim burada birbirimize karşı en ufacık bir şeyimiz yok. Hep odamızın menfaatleri adına çalışma yapılan bir yer burası. Şahsi işlerimiz odanın dışındadır. Kendi adıma ve arkadaşlarım adında kırıcı bir cümlemiz olduysa özür diliyorum. Benden yana hakkım helal olsun.”Konuşmanın ardından Ocak ayı mizanı ve yönetim kurulu önergeleri görüşüldü.

Meclis Başkanı Taşlı, Hakkari’de öğretmenlik yapan Düzceli bir öğretmenin talep ettiği ve meclis gündemine gelen projeksiyon cihazını ise gönderdiklerini bildirdi.

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (6)
düzceli 5 yıl önce
ALLAH büyük gittiğinizi de görürüz inşAllah
Düzceli 5 yıl önce
Bi gidin artık bu memmlekete bi hayrınız yok dövüş edin kavga edin ondan sonra seçim zamanı geldiğinde oda menfaaiti için yaptık deyin yemezler artık her yere sizmi aday olacaksınız nedir bu koltuk hevesi başka adammı yok düzcede
Yeter Artık 5 yıl önce
Yeter artık. Ne Yaptinizda daha ne yapacaksiniz. Her koltukta siz varsınız. 4 yıl kavga etmekten baska ne yaptiniz. Her secim adaysiniz. Yeni yüzler görmek istiyoruz.
SÜLEYMAN METE 5 yıl önce
NOTER, TİCARET VE SANAYİ ODASI, ESNAF VE SANATKARLAR ODASI VB. GİBİ VATANDAŞ - DEVLET GÜVENSİZLİĞİNDEN DOĞMUŞ, ZAYIF DEVLET KALINTILARINDAN KURTULMAK LAZIM.
m 5 yıl önce
birşeye de faydanız olsa, ancak aidat alıp evrak verin başka bir hayrınızı göremedik. Odalar ne işe yarıyor acaba
tüccar 5 yıl önce
bi gidin artık. hizmet yapacaklar gelsin. düzce ye ne faydanız dokundu alt alta sıralayın da bilelim.
13
parçalı az bulutlu