banner851

banner614

TÜGVA “EVET” DEDİ!

banner619

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Düzce Şubesi yağmur altında gerçekleşen yürüyüşte referandumda “evet” oyu vereceğini ilan etti.

banner846
Siyaset 08.04.2017, 16:18 08.04.2017, 18:24
1368
banner844
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Düzce Şubesi 16 Nisan Anayasa değişikliği referandumunda “Evet” kampanyasına destek vermek amacıyla bir yürüyüş gerçekleştirdi.
Yoğun yağmura rağmen belediye binası önünde toplanan gruba Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce eski Milletvekili Metin Kaşıkoğlu, İl Genel Meclisi Üyesi Cahit Aydın da eşlik etti.
Belediye binası önünden Anıtpark Meydanı’na kadar yürüyen grup “Evet” kampanyasına destek veren dövizler taşırken zaman zaman tekbir getirdi, çeşitli sloganlar attı.
Anıtpark Meydanı’nda basın açıklaması yapan TÜGVA Düzce İl Başkanı Furkan Tuzoğlu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve “Evet” kampanyasına olan desteklerini ilan etti.
Tozoğlu, “Çift başlılık, milletin vekillerinin görevlerini yapmalarına engel olmakla kalmadı, “Vefalı Milletimizin” şahlanması her seferinde Çankaya tarafından veto edildi. Şimdi bizler, her türlü gerici ve durdurmacı müdahaleye karşı bu ülkenin gerçek sahiplerinin arasından çıkacak milli liderimizle sonuna kadar yürümek için evet diyoruz.” ifadelerini kullandı.
 
Yorumlar (6)
Hayırlı Günler.com 4 yıl önce
ASYA BANK şemsiye Metin KAŞIKOĞLU ve diğerleri..
Şaşırmayın Düzce..
Şaşırmayın Millet..
Beraber yürüdünüz o yolarda beraber ıslandınız yağan yağmurlarda.
sakanacak bırsey yok ama sıze karısanda yok
Eyy Pensilvanya
Eyy Hollanda deyin durn
salih 4 yıl önce
yürüyün anca gidersiniz asya şemsiyesiyle
VATANİÇİNHAYIR 4 yıl önce
Saadet partisi hayır derken Erbakan'ın oğlu nun evet demesi ilginç demek fatih erbakanda gömleğini çıkartmış.
Mutlu 4 yıl önce
Ne iş yaparsınız kime ne yararınız dokundu da evet için yollara düştünüz. Tekbirli yürüyüş size oy getirmez. HAYIR HAYIR HAYIR
Lilyum 4 yıl önce
Şuan tek başıma evet vericem yürüyüş yapıcam desem izin verirler herhalde akp çok iyi biliyor sayın cumhurbaşkanımıza bişey olursa kazanamayacağını hep bundan bu reklamlar ;)
günaydın 4 yıl önce
beğenmediğin koalisyon KPS yi getirdi...şimdi her kuruma mulakatı getiren kim Hollanda mı?15 yıldır bu ülkeyi kim yönetiyor?Bakkalcılar odası mı?