banner851

banner955

TÜM BAŞKANLAR TOKAT’A GİDİYOR

Düzce ili belediye başkanları, AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen “Karadeniz Bölgesi Yerel Yönetimler Başkanlığı Toplantısı” için Tokat’a gidiyor. Yarın başlayacak 3 günlük toplantıda belediyelerin verimliliğini ve etkinliğini arttırma konuları üzerinde durulacak.

Siyaset 15.02.2018, 17:49 15.02.2018, 18:54
2416

2019 yılında gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi AK Parti, hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu doğrultuda belediyelerin hizmet kalitesinin yükseltilmesi hedefiyle bölge toplantılarına ağırlık veriliyor.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcı Erol Kaya tarafından düzenlenen “Karadeniz Bölgesi Yerel Yönetimler Başkanlığı Toplantısı” yarın Tokat’ta başlıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılımıyla gerçekleştirilecek ve 3 gün süre ile devam edecek toplantıya AK Parti Düzce Yerel Yönetimler Başkanı Murat Ayyıldız, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Genel Meclisi Başkanı Dursun Çakır ve tüm belediye başkanları katılacak.

Toplantıda çalışmaların verimliliğini ve etkinliğini arttırmak, belediyeler arasında bilgi ve tecrübe paylaşımını sağlamak, yeni yönetim çalışmalarının usul ve uygunluğunu temin etmek ve medeniyet tasavvuruna dayalı şehircilik anlayışlarını paylaşmak konuları ele alınacak.

Karadeniz Bölgesi Belediye Başkanları Toplantısı’na Düzce ile birlikte 17 ilin katılacağı öğrenildi.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (8)
DOSTLAR ALIVERİŞTE GÖRSN 5 yıl önce
KAMP TOPLANTILARINDAN BAŞKA Bİ İCRAAT YOK SADECE YİYEM İÇEM GÜYA İCRAAT YAPILIYOR
Hangi verimlilik? 5 yıl önce
Belediyemizin son 4 yılda yapıp yıktığı, havuzu, Şehitler anıtı,Audi otomobili bile bizden alınan vergilerin nasıl israf edildiğinin göstergesi. Birikmiş borçlar yerine yemekli davetler...
Vatandaş 5 yıl önce
Yahu bu toplantıların tek amacı dostlar alışverişte görsün mantığı.Maksat faaliz birşeyler yapıyoruz görünmek.Hem kendi tabanına hem diğer kesime.Ben şimdiden söyleyeyim benim vergilerimi heba edenler hesap vereceksiniz...
Eray 5 yıl önce
Toplan toplan hep toplantı var sonuç yok
Turhala mı? 5 yıl önce
Hep bir hallı Turhallıyız biz bize benzeriz,
Yüz binkere tövbe eder yine şarap içeriz.

Cem Karaca abimiz, janti abimiz.
Saygılar
Başkanlar 5 yıl önce
Bu başkanlar halkın özgür iradesi isteyerek seçtikleri mi yoksa yukarıdan belirlenen seçilmesi istenen, veya azledilenin yerine atanan kişilermi? MİLLİ İRADE mi demiştiniz?
Bilgi paylaşımı mı? 5 yıl önce
Hısım akraba, partili, yandaşa, Belediyelerde nasıl ihale verilir, nasıl ünvan, nasıl şirketten maaş verilir bilgisi mi paylaşılacak? Yoksa 973 Bin Tl ye alınan araç 630 Bin Tl ye nasıl satıldığımı?
Kaynaşlılı 5 yıl önce
Gitsinler tabi belediyeciliği öğrensinler hizmet nasıl verilir özhakiden öğrensinler kayseriyi kayseri yapan adam
19
parçalı bulutlu