banner851

banner955

TÜM BAŞKANLAR TOKAT’TA BULUŞTU

Düzce ili belediye başkanları, AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen “Karadeniz Bölgesi Yerel Yönetimler Başkanlığı Toplantısı” için Tokat’ta. Toplantıya video konferans yönetimi ile başlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2019’da yapılacak seçimlerin AK Parti için farklı bir amacının olduğuna dikkat çekti.

Siyaset 17.02.2018, 16:53 18.02.2018, 18:14
784
banner1032

2019 yılında gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi AK Parti hazırlıklarına tüm hızıyla devam ederken bir yandan belediyelerin hizmet kalitesinin artırılması hedefiyle bölge toplantılarına ağırlık veriliyor.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcı Erol Kaya tarafından düzenlenen “Karadeniz Bölgesi Yerel Yönetimler Başkanlığı Toplantısı” 18 ilden 215 belediye başkanının katılımıyla devam ediyor. ‘AK Belediyeler 2019 Yolunda’ temasıyla gerçekleşen toplantı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 12 bakan yardımcısı ve ilgili bakanlıkların üst yöneticileri katılırken Düzce’den ise AK Parti Düzce Yerel Yönetimler Başkanı Murat Ayyıldız, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Genel Meclisi Başkanı Dursun Çakır ve tüm belediye başkanları katıldı.Toplantıya katılan belediye başkanları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gönderilen video mesajı dinledi. Burada yaptığı konuşmasında Erdoğan, 2019 yapılacak seçimlerin AK Parti için farklı bir amacının olduğuna dikkat çekerek bu seçimlerin en çok oy oranının yakalanması gereken seçimler olduğunu söyledi.

Toplantıda çalışmaların verimliliğini ve etkinliğini arttırmak, belediyeler arasında bilgi ve tecrübe paylaşımını sağlamak, yeni yönetim çalışmalarının usul ve uygunluğunu temin etmek ve medeniyet tasavvuruna dayalı şehircilik anlayışlarını paylaşmak konuları ele alınıyor.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (7)
Maho Ağa 5 yıl önce
Yiyin için ağalar
e-Devlet kaydı 5 yıl önce
e-Devlet kayıtlarına göre 150 yaşında yaşayan çok kişi var. Bunların kaçı seçimlerde oy kullandı? Fötö 2010 referandumunda ''Mezardan kakıp oy kullanın'' demişti. Neden?
Mağdur 5 yıl önce
İlk önce vatandaşını düşünüp hakkını verin sonra oy isteyin. Bundan sonra tek bir oy dahi yok
TOKAT deyince 5 yıl önce
''Deniz Yücel Alman ajanı bırakmayız, Osmanlı tokadını basarız'' deyip,sonrada serbest bırakanlar, Merkel'den Alman tokadı mı yedik yoksa?
Ne bitmezmiş. 5 yıl önce
Önce çıraklık, sonra kalfalık, daha da sonra ustalık dönemimiz deyip oy istediniz, efendim şimdi de farklı bir amacı varmış da, YETER, YETER,YETER. Düşün yakamızdan.
Vergilerimiz nerede? 5 yıl önce
Sizin parti toplantılarınızı, yemenizi, içmenizi biz neden karşılıyoruz. Belediye toplantısı deyince ihale bize kalıyor. Bizim paramızla bize karşı siyaset yapıyorsunuz. Kendi cebinizden yiyin.
Çare bulursunuz. 5 yıl önce
Seçimde 41 ilde kediler trafoya girdi, Mühürsüz oylar ani bir kararla geçerli sayıldı.Sandıktan seçmen sayısından fazla oy çıktı. Bu seçimde neler olacak bakalım?
14
açık