banner851

banner614

"TÜM PİSLİK YUVALARI TEMİZLENECEK"

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Türk ordusunun hainler ve zalimler ordusunun maşası olan teröristleri imha etmek amacıyla Suriye’ye girdiğini belirterek, “Tüm pislik yuvaları temizlenecek ve milletimizin kanını yerde bırakmayacağız.” ifadesini kullandı.

banner619
Siyaset 24.08.2016, 13:33 25.08.2016, 14:23
545
"TÜM PİSLİK YUVALARI TEMİZLENECEK"

Suriye'den Türkiye'ye yönelik saldırılar nedeniyle harekete geçildi ve Türk Silah Kuvvetleri'nin “Fırat Kalkanı” operasyonu saat 04.00 itibariyle başladı. Harekat kapsamında tank birlikleri Suriye sınırından içeri girdi. Operasyona ilişkin açıklama yapan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Türkiye’de kanlı terör eylemlerinin maşası olan DAEŞ’in temizlenmesi için Türk Silahlı Kuvvetleri'nin operasyon başlattığını belirtti. Operasyonun Türkiye’yi Suriye üzerinden yaptıkları terör eylemleri ile tehdit eden terörist gruplara yönelik gerçekleştirildiğini kaydeden Keskin, yazılı açıklamasını şöyle sürdürdü: “15 Temmuz darbe girişiminin başarısız olmasının ardından birçok terör örgütünün devreye sokulduğu son günlerde devletimiz kudretini göstererek Suriye’ye yönelik operasyon başlattı. DAEŞ, PYD gibi terör örgütleri devletimizin büyüklüğünü ve gücünü görecektir. Yaptıkları saldırılar bıçağın kemiğe dayandırdı ve bu sorunu çözmemiz gerekiyor. Milletimize kanlı terör eylemleri ile acılar yaşatanlara anladıkları dilden konuşacağımızı ve cezalarını keseceğimizi defalarca belirtmiştik. Bu sabah itibariyle “Fırat Kalkanı” operasyonu ile teröristleri temizlemeye başladık. Bundan 500 yıl önce Yavuz Sultan Selim’in ordusu 24 Ağustos 1516’da Memluk ordusunu darmadağın ederek Mercidabık Zaferi'ni elde etmişti. İşte 500 yıl önceki Osmanlı’nın kudretini gören hainler, bugün aynı yerde Türk ordumuzun kudreti ile tanışacak. Tüm pislik yuvaları temizlenecek ve milletimizin kanını yerde bırakmayacağız. Mercidabık Zaferi'nin 500. yılında Cerablus’ta başlatılan “Fırat Kalkanı” operasyonda Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Rabbim bu milletin şerefli evlatlarının yanında olsun ve yardım etsin.”

Haber; C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (2)
Tıp Öğren. 5 yıl önce
TEŞEKKÜRLER Sayın Başkan ama sizlerin emirleri hastaneden aldığınızı her daim tanıkloık yapıyoruz. Önce başhekim korudukları Fetocuları versin yalanmı. öğrenciler olarak bizler çok yetersiz buluyoruz. D.Ü. ve D.Ü. Hastenesinde Fetocu Terör örgütüne yardım ve yataklık yapan , Şu an alınanların Bir kat daha fazlası var. örgüte yardım eden, çıkar sağlayan , Bu kurumlarla çalışan uzun süreli ihale ve bakım alan firmalar. o Dönemlerde memur olmuş sözleşmeli ve tıp sekretri olarak alınanlar.Fetocuların maşalığını yapan .Bir çok doktor ve personel arkadaşın sürülmesine veya görevlerinden uzaklaştıranlar var . bu yüzden haksız cezaevinde yatanlar, kendini asanlar var lütfen bunları yeniden inceleyim yoksa bu başarı yarım kalır .ALLAH KOLAYLIKLAR VERSİN
Vatansever 5 yıl önce
Milli bir konuda bir siyasi il başkanının açıklama yapmasını doğru bulmuyorum, TSK oraya ak partinin bir unsuru olarak değil Türk Milleti'nin bekası olarak ve Türk Milleti adına operasyon yapmaktadır, çok geç kalınmış bir operasyondur, büyük deha Mustafa Kemal Atatürk'ün 1937 yılında Irak-İran-Afganistan'la kurduğu Sadabat Paktı'na Suriye, Mısır, Azerbaycan da dahil edilerek ortak savunma anlaşması tekrar imzalanmalı, Mustafa Kemal felsefesine tereddütsüz dönülmelidir.