banner851

banner614

TUNA ‘GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ’ YOLUNDA

banner619

AK Parti Cumayeri Belediye Başkan Adayı Recep Tuna ve ekibi 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde Cumayeri’nde çalışmalarını sürdürüyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği gibi sıkılmadık el bırakmamak adına çalıştıklarını söyleyen Tuna, “’Gönül Belediyeciliği’ yolunda emin adımlar ile ilerliyoruz” dedi. Tuna ayrıca, seçim vaatlerinin her birini yerine getirdiğine dikkat çekti.

banner846
Siyaset 21.03.2019, 12:51 23.03.2019, 10:07
1229
banner844
banner785

Cumayeri Belediye Başkanı ve AK Parti Cumayeri Belediye Başkan Adayı Recep Tuna, yerel seçimlere 10 gün kala seçim çalışmalarını sürdürmeye ve uzak yakın demeden vatandaşlara ulaşıp onları dinlemeye devam ediyor.Tuna’ya seçim çalışmalarında İlçe Teşkilat Başkanı Necdet Keleş, ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri, belediye ve il genel meclis üyesi adayları ile birlikte kapı kapı gezerek 5 yılda yaptıklarını ve önümüzdeki 5 yılda yapacaklarını tek tek anlatıyor.

“’Gönül Belediyeciliği’ yolunda emin adımlar ile ilerliyoruz.”
Ziyaretleri sırasında bir değerlendirmede bulunan ve hedeflerinin tüm evlere girip gönüllere dokunmak olduğunu söyleyen Başkan Tuna, şunları kaydetti:

"Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önem verdiği ve sloganlarımızda da yer alan gönül belediyeciliği yolunda emin adımlar ile ilerliyoruz. Milletimiz ile olan gönül bağını artırmak için çalışmalarımız ekip arkadaşlarımız ile birlikte devam ediyor. Girdiğimiz evlerde büyük ilgi ile karşılaşıyoruz.”“Seçim vaatlerimizin tamamını yerine getirdik”
İkinci kahvehane toplantısını gerçekleştiren ve karşılaştığı coşkulu kalabalıktan dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Tuna, "Kahvehane toplantılarımızda heyecanı, kalabalığı ve coşkuyu görmek bizleri hem sevindiriyor hem de duygulandırıyor. Allah hem birlikte hareket ettiğimiz arkadaşlarımızdan hem de bizleri dinleyen Cumayeri halkından razı olsun. 31 Mart yerel seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bizler milletimizin kararına her zaman güvendik ve saygı duyduk.  Bizler de 5 yıl boyunca onların yüzünü kara çıkarmayacak hizmetlerde bulunmaya gayret ettik. Seçim vaatlerimizin tamamını yerine getirdik. Her bir vatandaşımızın huzuru ve mutluluğu için şimdiye kadar çalıştığımız gibi bundan sonra da çalışmaya gayret edeceğiz. Hangi mevkiye gelirsek gelelim mühim olan hoş bir seda bırakmaktır. Bizler Cumayeri için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz" ifadelerinde bulundu.


Haber: Ö.YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (5)
Necati 2 yıl önce
Gönülle olmuyor bu işler. Azimle,iradeyle, bilgiyle ve sevgiyle oluyor.
Namık 2 yıl önce
Kaldırımlara bina yapımına devammı edecekmiş??
birisi 2 yıl önce
o poşetlerin için de ne var acaba merak ettim
Vatandaş 2 yıl önce
İyi de o poşettekiler nedir ?
mısdava 2 yıl önce
o poşettekiler makarna fasile bulgur pirinç daha ne olacak
kapalı