banner851

banner614

TÜRK HALKI TEPKİ GÖSTERECEK

banner619

CHP Düzce 1. Sıra milletvekili adayı Zafer Teber, Türkiye’nin hiç bu kadar yalnız kalmadığını ve iyi giden hiçbir unsurun olmadığını ifade ederek Ak Parti’nin 1 Kasım’da oy kaybına devam edeceğini öne sürdü. Teber, halkın tekrar seçime sürükleyenlere tepkisinin sert olacağını kaydetti.

banner846
Siyaset 27.09.2015, 15:43
2005
TÜRK HALKI TEPKİ GÖSTERECEK
banner844
Cumhuriyet Halk Partisi 1.sıra Milletvekili Adayı Zafer Teber, partisinin Ak Parti ve MHP’ye yaptığı ziyaretler hakkında görüşlerini ifade etti. Partisinin diğer siyasi partilere düzenlediği ziyaretleri Düzce’de siyasete bir ivme kazandırmak ve Düzce siyasetinde olması gereken bir eksiklik olması nedeniyle gerçekleştirdiklerini söyledi.

BİZ BİR ADIM ATTIK

 Teber, “Bu öneriyi partili arkadaşlarıma getirdim. Onlarda bu fikre sıcak bakınca böyle bir adım attık. Sadece siyasi partilere değil, sivil toplum kuruluşlarına da ziyaretler yaptık. Bu tür kontakların kurulması gerektiğine inanıyorum. Belli konularda da görüşebilmek için iletişim kanallarının açık olması siyasiler yerelde iletişimde olmaları gerekiyor. Bunun hem yerel hem de ülke siyasetine katkıları olacaktır. Bu bir başlangıçtı.” dedi.

EKSİK OYUMUZU TAMAMLAYACAĞIZ

CHP Adayı Teber, 7 Haziran’da yaklaşık 8 bin oy farkla milletvekili çıkaramama eksikliklerini kapatmak için çalışacaklarını söyledi. “Biz bu oy açığını kaybetmek için bayramla birlikte çalışmalara başladık. 30 Eylül’de Ankara’da aday tanıtım toplantımız var. Orada partimizin seçim bildirgesinin ortaya çıkmasıyla birlikte çalışma tempomuzu artıracağız. Biz şunu yapacağız. Eksik oyumuzu tamamlamak için oylarımızı artırma ihtimali kuvvetli bölgelere ağırlık vereceğiz. Bunların başında Akçakoca, Yığılca gibi ilçelerimiz geliyor. O noktalarda genel tablonun aksine oy kaybı yaşadık. Oy alamadığımız ya da tahminimizden daha düşük oy aldığımı yerlere özel önem vereceğiz. Bunun üzerine ciddi bir yapılanma içerisindeyiz. Ekiplerimizi oluşturduk. Daha önce eksik yaptığımız bazı şeyleri yerli yerine oturtarak daha başarılı bir seçim kampanyası yürüteceğiz.”

AKP’DE İNİŞ DEVAM EDECEK

Ak Parti’nin 1 Kasım seçimlerine aynı aday listesiyle gitmesiyle ilgilenmediklerini kaydeden Teber,  Ak Parti’de oy kaybına sebep olan faktörlerin ortadan kalkmadığı için inişi 1 Kasım’da da devam edeceğini belirtti.

CİDDİ TEPKİ OLACAK

Ekonomik, terör ve dış politikada sorunlara değinen Teber, Türkiye’nin hiç bu kadar yalnız kalmadığını vurgulayarak iyi giden hiçbir unsurun olmadığını dile getirdi. Teber son olarak Türk halkının kendisini zorla seçime götüren siyasi iradeye ciddi bir tepkisi olacağını ifade etti.

Haber;Y.SEVER
Yorumlar (8)
sanayici 6 yıl önce
Halkı tekrar seçime sürüklemek derken ??? hükümet kurmak için bir teklifiniz oldu da olmaz mı dediler ? bırakın bu işleri sizin iktidar olma gibi bir niyetiniz hiç olmadı ki... cumhurbaşkanının da dediği gibi siz üç tane koyun güdemezsiniz...
YIĞILCALI 6 yıl önce
SANIRSAM SANA EN SON TOKATI YIĞILCADA ATTIK.ALKIŞLIYORUZ .AZ MI GELDİ
vatansever 6 yıl önce
düzceye belki hizmet gelir dıye korkuyo ınsanlar ya chp ya mhp cıkarsın bıtane mılletvekili 3 0 oluyoda ne oluyo otogar mı bıttı hastane mı bıttı eski sanayimi tasındı 2002den beri onlar konusur bişey gelmez düzceye
Anlayana.... 6 yıl önce
Havanda su dövmek bu olsa gerek. Bildim bileli sizler, Ana muhalefet haricinde iktidar olmak için hiç bir çabanız, çözüm önerileriniz bulunmuyor. Çamur at izi kalsın mantığı çok yanlış.
gerçek DÜZCE li 6 yıl önce
sayın TEBER chp nin DÜZCE mizden vekil çıkaracağına cidden inanıyormusun. siz DÜZCE ve DÜZCE lileri ne zannadiyorsunuz.
düzceli 6 yıl önce
hahahhhahahahaahhaah çok beklersiniz
vatandaş 6 yıl önce
düzcede olmasada türkiyede seçmen yavaş yavaş gerçekleri görmekte terörü osloda masaya yatırıp vatanı bölenler bugün faturasını ödüyorlar.
Düzce Esnafı 6 yıl önce
Seni Milletvekili olarak görmek istiyoruz Düzce''mizi layıkıyla temsil edebileceğini düşünüyoruz 7 Haziran da sana oy verdim 1 Kasımda da sana oy vereceğim temiz yüzlü adam
16°
kapalı