banner851

banner614

“TÜRKİYE EKONOMİSİNDE SORUN ÜRETİMİN OLMAMASI”

Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanlığının Akçakoca Huzur Tatil köyünde düzenlediği 3 günlük Eğitim ve Değerlendirme toplantısının ikinci gününde, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Akçakoca’ya gelerek gençlerle buluştu.

banner619
Siyaset 22.08.2021, 14:30 22.08.2021, 17:14
384

Saat 15:00 civarında Huzur tatil köyüne giriş yapan Karamollaoğlu’nu Gençler “Bilge Başkan” sloganıyla ve coşkuyla karşıladı. Biraz dinlendikten sonra salona gelen Genel Başkan Karamollaoğlu, Gençlere yaklaşık bir buçuk saat konuşma yaptı.

Türkiye Ekonomisinin en büyük sorununun üretim olduğunu belirten Karamollaoğlu, daha önceki yıllarda Erbakan Hoca’nın üretimi kalkındırmaya yönelik faaliyetlerinden bahsetti. Erbakan Hocanın motor fabrikası kurma girişimini aşama aşama anlatan Karamollaoğlu, bu fabrikanın kurulmasını engellemek isteyenler olduğunu söyledi ve sonuçta siyasi engellere takılan Erbakan Hocanın, çareyi siyasete atılmakta gördüğünü vurguladı.

Konuşmanın ardından, yemek ve çay ikramı yapılarak Gençlerle Hatıra Resmi çektiren Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu saat 18:00’da tesisten ayrıldı.

banner844
Yorumlar (0)