banner851

banner614

TÜRKİYE TOPLU SALDIRIYLA KARŞI KARŞIYA

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Kayseri’deki terör saldırısının ardından yaptığı açıklamada Türkiye’nin toplu bir saldırısı ile karşı karşıya olduğunu söyledi.

banner619
Siyaset 17.12.2016, 12:55 19.12.2016, 12:23
833
TÜRKİYE TOPLU SALDIRIYLA KARŞI KARŞIYA

Kayseri'de bugün gerçekleştirilen terör saldırısıyla ilgili konuşan Özlü, "Geçen hafta polise, bu hafta da askerlere saldırı var. Ne kadar planlı, programlı olduğu görülüyor" dedi.

"Maalesef şehitlerimiz var. Yaralılarımız var. En son aldığımız haberlere göre 13 şehidimiz var, 48 yaralımız var" diyen Bakan Özlü, "Şehitlerimize rahmet diliyoruz. Yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Bu terörle ilgili konu Türkiye'nin hep gündeminde. Gerçekten Türkiye toplu bir saldırıyla karşı karşıya. Çok organize, planlı, hesaplı bir saldırıyla karşı karşıya. Şundan emin olun; Nasıl kazılan hendekler, hendekler kazdılar, tuzaklar kurdular. Geçen sene olanları hatırlayın. Nasıl üstesinden geldiysek, bunun da Türkiye üstesinden gelecektir " diye konuştu.

banner844
Yorumlar (2)
Aa 5 yıl önce
Sayın bakanım; biz de biliyoruz manidar ve planlı hain bir hareket olduğunu. Üstesinden elbette geleceğiz ama daha akıllı daha planlı olması hereken biziz, devletimiz yani önce sizler.
demet kubra 5 yıl önce
17 aralikta olmasi manidar degilmi bence feto hâlâ temizlenmedi goründugu gibi heryerden hortluyor.nerden biliyolardi o saatte askerlerin oraya hareket edip ayni aracta olacgini...