banner851

banner614

TUT ATAŞ’I BOMBALAMAYI SÜRDÜRDÜ

banner619

AK Parti Düzce eski il Başkanı Saim Tut, kişisel Facebook hesabından yaptığı paylaşımlarla AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’ı bombalamayı sürdürdü.

banner846
Siyaset 12.10.2017, 18:27 13.10.2017, 18:21
3910
banner844

Facebook hesabından yaptığı paylaşımlar gündemden düşmeyen AK Parti Düzce eski il Başkanı Saim Tut, içeriğinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’ı hedef tahtasına koyduğu paylaşımlarını üst üste sıralayarak bombardımana devam etti.

Önce paylaştı sonra sildi
Sosyal medyada dünden akşamdan itibaren Ataş’ı hedef alan açıklamalar yapan eski il başkanı ilk olarak paylaştığı mesajında şu ifadeleri kullandı:

“AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş Düzce’ye gelir ve benim zamanında partiye delege bile kabul etmediğim beyefendinin dizinin dibine döğelir. 7 Şaklabanlık, 8 kıta pirzola-ama süt kuzusu yani-, bu arada adam iğvalarını üfler.. Bakan kim, başbakan kim? Vurur geçer Mustafa Ataş, delikanlı kuzular ve İmam Hatipliler uğruna... Var ki, Reis uyansın... Pehhh pehhhh”

Tut’un Ataş’a yönelik bu paylaşımını bir süre sonra hesabından sildiği görüldü.Eski başkan Tut’un neden böyle bir adım attığı bilinmezken Ataş’a yönelik mesajlarını bugün de sürdürdü.

Ataş’a veryansın etti
Üst üste yazdığı üç ayrı mesajda Ataş’a adeta veryansın eden Tut mesajlarında, “Beni yargılamadan önce, herkes kendi vicdanına bir dokunacak... Adalet duygusunu bir yoklayacak... Haksızlıklar karşısında susmak ne demek, nasıl bir acizliktir bunu, yani kendini sorgulayacak... Söz biter.... Herkes sindirilmiş, korkak ve pırsık... '' Tabi efendim, emredersiniz paşam '' modunda. Dün asker ve savcılardı, bugün parti babaları... Vesayet aynen devam ediyor... Değişen sadece şekil... Bravo bize, 16 yılın sonunda geldiğimiz duruma bakın... AK Parti bir yenilenme düşünüyorsa önce Genel Merkeze çöreklenmiş Mustafa Ataş gibi egosu tavan yapmışlardan kurtulmalı.. Adam kendisini Recep Tayyip Erdoğan sanıyor... Ayıp ayıp.... Ve gelip orda burda ahkam kesiyor.. AK Parti Teşkilat Başkanlığı bu adamın eline kalmışsa, durum fenadır yani....” ifadelerine yer verdi.


Haber:Y.SEVER

Yorumlar (56)
Emre 4 yıl önce
Saim sen ne kullanıyosun gündemde olmak için ağzına aldığın insanlara dikkat et
ataş dedi ki 4 yıl önce
ben düzceye davamız için elini kolunu başını değil tüm gövdesini taşın altına koyan cahit aydının daveti üzerine geldim.seçimden zaferinden sonra tüm parti küçüksudaki otelin altında toplanmıştı.herkes oradayken dedi
Hikmet 4 yıl önce
Hikmet keskin istifa
Bence 4 yıl önce
Fevai Arslan belediye başkanı Metin kaşıkoğlu ilbaşkanı olsun
Uğur 4 yıl önce
Sahin tutun bütün söylediklerini imzamı atıyorum Keşke sendeki şu cesaretin ’u Mehmet keleş de olsaydı da kendisine yapılan ikinci Haksızlığa ses çıkara bilseydi Yazık koca bir yazık
adam 4 yıl önce
saim tutu begenirsiniz begenmezsiniz .adam ilbaşkanlıgı yaptı aradan çıktı .kimileride hamuduyla götürüyor
adam 4 yıl önce
mademki reis belediye başkanları ve il başkanlarının istifasını istiyor .bu adamları oraya getiren teşkilat başkanını neden orada tutuyor tutuyor
adam 4 yıl önce
saim tut aynen dogru söylüyor hatta eksigi var .ataç denilen şahıs belirliyor. belediye başkanları il başkanları ve vekilleri .tut dogru söylüyor düzceye geldiginde bir çiflikte agırlanıyor.
Yığılca 4 yıl önce
Saim Tut hakkında gereken yapılmalıdır.teşkilat başkanımıza bu ithamlar çok yanlıştır.Hiç kimse nereden geldiğini unutmamalıdır
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın