banner851

banner614

"ÜLKE SATHINDA DAMLA DAMLA BÜYÜYORUZ"

Partisinin Akçakoca İlçe Kongresine katılmak üzere bugün Düzce’ye gelen DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, DEVA Partisi Cumayeri İlçe Teşkilatının açılışını gerçekleştirdi. Cumayeri ilçesinde esnafları ziyaret eden Babacan, en çok fındık fiyatları ile ilgili şikayet aldı. Fındık üreticileri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan fındık fiyatlarının maliyetleri karşılamadığını söylediler.

banner619
Siyaset 10.09.2021, 10:26 10.09.2021, 17:23
3140

Akçakoca İlçe Teşkilatının açılışını gerçekleştirmek üzere Düzce’ye gelen DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gölyaka Otoban gişelerinde, DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Metin Kaşıkoğlu, İl Başkanı Murat Caymaz, İlçe Teşkilat Başkanları ve partililer tarafından karşılandı.

Kalabalık bir konvoyla Cumayeri İlçesine giden Babacan,  parti otobüsünden ilçe halkını selamladı.  

Vatandaş hayat pahalılığından dert yandı

Daha sonra DEVA Lideri Babacan beraberindeki heyetle ilçede vatandaş ve esnafları ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi. Vatandaşlar Babacan’a en çok hayat pahalılığından ve fındık fiyatlarının düşüklüğünden dert yandı. Babacan, ekonomide ve tarımda tüm sorunları çözecek bir kadrolarının olduğunu söyledi.

‘SEÇİMDEN SONRA KURULACAK HÜKÜMETİN YOL HARİTASINI HAZIRLIYORUZ’

Babacan, açılış töreninde yaptığı konuşmada, “Tüm ülke sathında damla damla büyüyoruz. Bunlar demokrasinin damlaları. İlk eylem planımızı tarımda açıkladık. Seçimlerden sonra kurulacak hükümetin yol haritasını hazırlıyoruz. Şu anda ülkenin en büyük ihtiyacı dürüst ve düzgün kadroların olması. Her alanda düzgün insanlarla çalıştım. O düzgün kadroları, hazırlayıp geleceğe doğru yürüteceğiz.” dedi.

VATANDAŞ HAYAT PAHALILIĞI VE FINDIK FİYATLARINDAN DERT YANDI

Daha sonra DEVA Lideri beraberindeki heyetle ilçede vatandaş ve esnafları ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi.

Vatandaşlar Babacan’a en çok hayat pahalılığından ve fındık fiyatlarının düşüklüğünden dert yandı. Babacan, ekonomide ve tarımda tüm sorunları çözecek bir kadrolarının olduğunu söyledi.

Babacan daha sonra programına devam etmek için Düzce Merkez'e hareket etti. Merkez Büyük Camii'nde cuma namazını kılacak olan Babacan daha sonra Akçakoca'ya hareket edecek. DEVA Partisi Akçakoca olağan kongresine katılacak olan Babacan, burada bir konuşma yapacak. Ardından ilçe binasının açılışını yapacak olan Babacan programına Akçakoca'da esnaf ziyaretleri yaparak edecek.

Pusula Katamaran'da düzenlenecek akşam yemeği programında basınla buluşacak olan Babacan, saat 21.00'de kentteki programını tamamlayarak Düzce'den ayrılacak.

banner844
Yorumlar (5)
2-3 manken 2 hafta önce
Objektiflere süsleyip boyayıp koydugunuz iki üç bayanla dikkat çekme pesindesiniz, halk artik bunları yutmaz.
Çiğ süt 2 hafta önce
İnsanoğlu iste ne desek boş. Göz gore gore vatana ihanet ve hainlik içinde. Ülke darbelerle ekonomik krizlerle sağlanan esaretten kurtulmaya çalışırken, yıllardır nice canlar şehitler verilirken, yüzü kızarmadan pişkin pişkin çıkıp bu pozları verenler, insan oğlunun üç kuruşluk hesaplar için ne kadar cibiliyeti bozuk olabileceğine dair çok güzel bir örnek oluşturuyor. Allah sizi ıslah etsin..
adamın teki 2 hafta önce
ooooo, akpnin çaycısı da ordaymış, eğil de kafana çay torbası gelmesin, kafan zarar görür, arabuluculuk falan yapamazsın sonra.
mustafa öztürk 2 hafta önce
kaşıkoğlunu görür gibi oldum yazık bir insan bu kadar olur
Fatih Kaşıkoğlu 2 hafta önce
Ne oldu adam gibi adam görmeye alışkın değilsin ya ondandır metin abim tanıyabileceğin en iyisidir seni çok seviyoruz Metin Kaşıkoğlu