banner614

USTAOĞLU İSTİFA ETTİ

banner619

7 Haziran Genel Seçimleri için İçişleri Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı görevinden istifa ederek Ak Parti Düzce Milletvekilliği için aday adaylığını duyuran fakat genel merkez tarafından son dakika liste dışı bırakılan İsmail Ustaoğlu, 1 Kasım seçimleri için yeniden görevinden ayrılarak aday adayı olacağını açıkladı.

banner846
Siyaset 31.08.2015, 17:09
9409
USTAOĞLU İSTİFA ETTİ
banner844
1 Kasım seçimlerine yönelik Ak Parti Genel Merkez tarafından her ne kadar Düzce için aday değişikliği söz konusu olmadığı bilgileri kamuoyunda dillendirilse de Ak Parti Düzce Milletvekili olmak için aday adayı isimleri yavaş yavaş belli olmaya başladı. Milletvekili adayı olmak isteyen memurların, bugün saat 17.00'ye kadar istifa etmeleri gerekiyordu. Yüksek Seçim Kurulu’nun ilan ettiği seçim takvimine göre milletvekili adayı olmak isteyen bürokratlar bugün saat 17.00 itibariyle sona erdi. Mesai saatinin dolmasına sayılı dakikalar kala sürpriz denilebilecek bir istifa kararı geldi. 7 Haziran Genel Seçimleri için İçişleri Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı görevinden istifa ederek Ak Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı olan İçişleri Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı İsmail Ustaoğlu, yeniden adaylık için istifasını verdi. Ustaoğlu, Ak Parti Genel Merkezinin YSK’ya verdiği Düzce adayları listesine girmeyi kıl payı kaçıran isimler arasında yer almıştı.
Ustaoğlu, adaylık için listede yer alamayınca aday gösterilmemesinin ardından görevine geri dönmüştü.
1 Kasım’da yapılacak seçimler için yeniden milletvekili adayı olan Ustaoğlu,  bir Düzceli olarak doğup büyüdüğü kentin en iyi seviyeye gelmesini için kendisine düşen bir görev olduğunda taşın altına elini değil gövdesini koymaya hazır olduğunu söyledi.


Haber;Y.SEVER
Yorumlar (14)
ali 6 yıl önce
ismail ustaoğlu , numan çabuk , 3. önemli değil ama mevcutlar hariç düzce en az % 75 alır
gurbetci 6 yıl önce
Guzel Düzceye yakışabilecek Düzceye en yararlı olabılecek büyük tecrübesiyle ilimizin gelişimine en güzel katkıyı sağlayabilecek düzcenin yetişdirdiği en güzide devlet adamlarından biri. Yolun açık olsun yüce insan. Bütün Düce sizinle beraber
vatanhasret 6 yıl önce
ismail Bey bütün düzce sizin destekçiniz. bu sefer de AK parti aynı hataya düşerse kaybeden hem Düzce hem Ak parti olacaktır.
MUHTAR 6 yıl önce
NEDİR BU HIRS SEVDA. NASILSA SEÇİLEMEYİNCE DAHA ÜST MAKAMLARA GELECEĞİNİ SANANLAR KOALİSYONDA PEK ŞANSINIZ OLMAYABİLİR.
ANKARADAKİ DÜZCELİ 6 yıl önce
Artık zamanı geldi de geçti bile.
Ankara''da bürokratik açıdan güçlü,karakteri sağlam gerçek bir dava adamını Düzce''nin temsilcisi olarak görmek istiyoruz.
İsmail USATOĞLU bu özellikleri haiz adam gibi adamdır.Fevai Arslan OUT,İsmail Ustaoğlu İN
Gurbetten Sılaya 6 yıl önce
Sn İsmail USTAOĞLU Bütün gücümüzle destekçiniz. Sizin gibi bir vekil ne bundan önce oldu nede bundan sonra olabilir. Güzel Düzceye ancak sizin gibi bir vekil yakışır
DÜZCAVNİ 6 yıl önce
Fevai gidecek, ustaoğlu gelecek. Benden söylemesi. yazın bir kenara...
ali 6 yıl önce
gerçekten Düzceli ismailbeyi istiyor inşallah genel merkezimiz geçenki hatayı yapmaz

Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24°
az bulutlu