banner851

banner614

UYKULAR KAÇTI! GECE 01:30'DA CEVAP VERDİ

banner619

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ile Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü arasında 'Düzce için ne yaptın?' polemiği boyut atladı. Twitter hesapları üzerinden birbirlerine adeta dediklerini bırakmayan Özlü ve Tanal arasındaki atışma gece saatlerine kadar devam edince, daha önce Başkan Özlü'ye 'Uykuların kaçacak' diyen Tanal, kendisine 01:30'da cevap veren Özlü'yü "Uykuların kaçacak dedim ve bu da oldu. Gece 01.30 bana cevap vermişsiniz." paylaşımıyla ti'ye aldı.

banner846
Siyaset 08.01.2020, 11:42 08.01.2020, 14:52
2983
banner844

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ile Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü arasında günlerdir sosyal medya üzerinden devam eden atışmada tansiyon yükseliyor.

Tanal: Tavsiyeme uymuşsun

Son olarak Başkan Özlü'ye  "Düzceliler'in arasına karış" diye seslenen Tanal, Özlü'nün huzurevi ziyareti yaptığını görünce "Ha şöyle! Sayın Faruk Özlü, dünkü "Düzceliler'in arasına karış, küsme" tavsiyeme uymuşsun. Tebrikler. Size yol gösteririm, meraklanmayın. Yalnız diğer tavsiyelerimi, uyarılarımı da dikkate almayı unutmayın. Takipteyim." ifadelerini kullandı.

Özlü: Cıvıma ve cıvıtma

Bu paylaşıma sessiz kalmayan Özlü, "Sayın Mahmut Tanal cıvıma ve cıvıtma lütfen." çıkışında bulundu.

Ancak atışma gece saatlerine kadar devam etti.

Tanal, Öncü Haber'in gündeme taşıdığ haberi paylaştı

CHP'li Mahmut Tanal, "Sayın Özlü, seviyeniz dip yaptı... Artık anlayacağınız dilden konuşacağım. Senin beceriksizliğin tüm gazetelerde manşet ve TV'lerde haber konusu. Belediye koltuğu sana bol geldi." paylaşımında bulundu ve altına geçtiğimiz yıl ilk kez Öncü Haber'in gündeme getirdiği "Düzce Belediyesi'ne icra takibi" başlıklı haberi paylaştı.

Özlü gece saatlerinde cevap verdi: Eline tutuşturulan kağıtları bile anlamamışsın

Bunun üzerine Başkan Özlü'den yanıt gecikmedi ve haberin geçtiğimiz yıl yapıldığını anımsatarak, "Sayın Tanal, seviye ve beceri konusunda senin eline su dökemem. Eline tutuşturulan kağıtları bile anlamamışsın. 03.12.2018 tarihinde ben Belediye Başkanı değildim. Ben yine sana bir iyilik yapayım, bunu senin değil senin eline tutuşturanların beceriksizliğine yorayım." ifadelerini kullandı.

Tanal ti'ye aldı: Uykuların kaçacak dedim kaçtı

Tanal da gece kendisine yanıt veren Özlü'yü "Uykuların kaçacak dedim ve bu da oldu. Gece 01.30 bana cevap vermişsiniz." diyerek ti'ye aldı ve şöyle devam etti: "İnsan haklarını savunmada elime su dökemezsin. Demokrasi ve hukuk devletini mücadelesinde elime su dökemezsin Düzceliler'i mecliste savunma konusunda elime su dökemezsin." diye cevap verdi.

Özlü-Tanal tartışması hala sosyal medya hesapları üzerinden devam ediyor.

Yorumlar (30)
Düzceli 1 yıl önce
Duzcenin belediye başkanı yok, belediye bakanı var hizmet yapmayan
Özlü cevap verırmısın 1 yıl önce
Sayın tanal sizi tebrik ediyorum özlü ne yaptı duzceye bir çivi caktımı bakan oldu ne yaptı millet iş bulamıyor siz laf yarışındasınız vatandaş aç her şey zamlı daha ne olsun bize de bir cevap verirmisin
Ayarsız 1 yıl önce
Sen istanbuldaki coplugunden mesul ol sonra duzceyi azına alırken besmele cek gerci sen besmeleyi bilmezsin
boş konuşma 1 yıl önce
bizim çöpler noluyo.köpekli ve mülteci şehir.Besmele çekti düzce türkiyenın en sonuncu ve en yobaz İLİ oldu.Beyin olamyınca oda bir işe yaramıyor.demekki Düzceliden hiçbirşey olmaz.Kendi şehrine bile sahip çıkamıyosun.
tırtıl 1 yıl önce
Düzceye gelen fisko kavşağını görünce zaten nasıl bir başkann yönettiğini görür.Boşa konuşma.Otobüsler hıncahınç.Sokaklar köpek dolu.Sanki mezra..Az bile demiş sayın Tanal.
tırtıl 1 yıl önce
valla bizde olmayan çöplük için ÇTV ödüyoruz.Sorgulamayan betnini kullanamayanlar yüzünden..
Murat 1 yıl önce
Borç olduğu doğru bişeyler yapmaya çalışan sayın belediye başkanımıza bulaşıp durması yanlış peki bu borç bizim vatandaşın borcu mu neden otobus fiyatları bu kadar yükseldi tamkart 3,75 olmuş belediye başkanları sefasını sürdü sıkısı bize d
[email protected] 1 yıl önce
Sen git İstanbul da ki veya memleketin olan Urfa daki magranı teftiş et başkan yanlış veya doğru o bizim düzce halkının bilecegi iş seni bağlmaz bölgenden sorumlusun sesini kes...
[email protected] 1 yıl önce
Yavaş Mahmut yavaş senin ne haddine düzceye karışmak biz düzeliyiz başkan da düzceli sen nerelisin de bizim başımız daki adamı eleştirme hakına sahipsin sen git ilk baş beyinsiz genel başkanına bir bak havalamaya gerek yok azını kapat..
//// 1 yıl önce
gerçekden Düzcelimisin.Dücede arap heykelinin ne işi vr.Düzcede hiç düzceli göremedik.Genelde gördüğümüz bu şehre hiç yakışmayan çöpler ve ihanet edenler..Havlamayıda sokaklardaki köpeklerdenmi öğrendiniz.
politikacı 1 yıl önce
seni mahkemeye verdim.Devlet büyüklerine hakaretten.Paran fazla geldi anlaşılan..
tırtıl 1 yıl önce
düzcelimi kaldı .çık sokağa bak.Ya mülteci yada köpek dolu.Siz Öcalınn kardeşini trt de alkılarsınız.teröristlerle halay çekip megri megri diye bağırısınız.Düzce 20 yılda Türkiyede en geri il oldu.sizin gibi kişiler yüzünden.
murat 1 yıl önce
Mahmut tanal dan başkasına cevap verme gereği duymadığı için,iyi ki de sataşıyor diyorum.Keşke maaşları,mesaileri yatmayan işçilerin de durumunu sorsa sayın başkana.Bizim çöplerimizi temizleyen insanların rızkından kısıp da mı ödeyecek belediye borçlarını?
hakkı 1 yıl önce
mahmut talan sen ve partin hdp seviyesindesiniz.
ne yüzle konuşuyorsun. hadi oradan terör seviciler sizi.
tırtıl 1 yıl önce
terör sevici sizsiniz.Teröristleri karşılayan siz halay çeken siz öcalann kardeşinin trt ye çıkartan siz fetöyle boy boy resimleri olan sizler meclise kürt bayrağı astıran siz..Boş teneke çok tıngırdar.Git ötede tıngırda..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27°
açık