banner851

banner614

VALİ EKSİKLERİ YERİNDE GÖRDÜ

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Şıralık Spor Kompleksi’nde incelemelerde bulundu. Dağlı kompleksin içler acısı çevre düzenini yerinde görerek gerekli çalışmanın yapılması talimatını verdi.

banner619
Siyaset 01.12.2016, 11:41 02.12.2016, 15:33
3282
VALİ EKSİKLERİ YERİNDE GÖRDÜ

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Şıralık Mahallesinde 50 dönümlük arazi üzerinde bulunan ve yapımına Vali Ali Fidan zamanında başlanan Şıralık Kompleksi’ nde incelemelerde bulundu.

Spor kompleksinin içler acısı halinin sık sık basına yansıması üzerine Dağlı son durumu yerinde gördü. Dağlı’ya Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Muharrem Tozan, Düzce Gençlik Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, Düzce Gençlik Spor Şube Müdürü Ali Akgün eşlik etti.

Kompleksin eksiklerini tespit eden Dağlı, gerekli çalışmaların bir an önce yapılması talimatı verdi.

Çalışmalara bugün başlanıyor
Vali Dağlı incelemeleri sonucu gazetecilere yaptığı açıklamada çalışmaların bugün itibariyle başlanılacağı söyleyerek,“Güzel yapılmış bir saha ancak çevresindebirtakım eksiklikler var. Drenaj ve yolla ilgili bir takım sıkıntıları var.Asfalt veya yol yapılması gerekiyor. Etrafına çeki düzen verilmesi gerekiyor. Bunun haricinde ‘Ne yapabiliriz?’ şeklinde arkadaşlarımızla incelemeler yapıyoruz. Bu çalışmalara ve planlamalara da bugün itibariyle başlıyoruz. Boş kalan yerlere ne yapılabilir? İl Özel İdaremiz hemen kendi imkanlarıyla çevreyi biraz daha iyileştirmeye çalışacak” diye konuştu.

 

banner844
Yorumlar (14)
Yerli 5 yıl önce
Bir şehrin valisi ne zamandir peyzaj mimarinin, insaat mühendisinin gorevlerini üstlendi. Yahu arkadas siz bir kerede profesyonel tasarim sirketlerinden yardim alsaniz nolurr yaaa..adam asfalt diyor bilmem ne diyor. Yapıyorsanız adam gibi yapın fark yaratin herkes Duzce siralik tesisleri desin..parmakla gosterilsin..lutfen biraz vizyon lutfen!
Adnan 5 yıl önce
Sayın Vali bir de kurumların içini görse gitse bir baksa ne olur acaba. Çalışan çalışmayan ne yapıyorlar.
SÜLEYMAN METE 5 yıl önce
BU DA BOLU...
http://www.milliyet.com.tr/bu-da-sporun-cilgin-projesi----2317584-skorergaleri/
karadayı 5 yıl önce
belediyenin yapması gereken işler valiliğe mi kaldı ...
VATANDAŞ 5 yıl önce
Her sıkıntı bitti, tek ihtiyacımız spor kompleksi ve hem de hayati tehlike söz konusu, hayatımız kurtulsa, geleceğimiz tehlikede !!! Spor olsun, itirazım yok, fakat tek sıkıntımız o' ymuş gibi haber yapılması ve hatta il valisinin o işe zaman katbetmesi yanlış geldi !!!
VATANDAŞ 5 yıl önce
BEYLER FEVAİ NE İŞ YAPAR BUNU BİLEN VARMI VEKİL OLMADIĞINI BEN BİLİYORUMDA........
SÜLEYMAN METE 5 yıl önce
İLLA Kİ VALİ BEY'İN Mİ SÖYLEMESİ LAZIM, ÜÇ HAFTA ÖNCE SÖYLEMİŞİZ...
http://www.oncurtv.com/spor/siralik-sahasi-nihayet-h123569.html
futbolcu 5 yıl önce
bir şey olmaz. Göreceksiniz yine eski tas eski hamam. Yan sahaya ek tribün yapılacak, para hazır dediler yıllardır bekliyor. Koltuklar garanti olunca çalışmaya gerek yok
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın