banner851

banner614

VATAN'DAN İMZA KAMPANYASI

banner619

Evlatlarını terör örgütü PKK'nin pençesinden kurtarmak isteyen ve haftalardır HDP Diyarbakır il binası önünde oturma eylemi yapan annelere destek için Vatan Partisi tarafından birçok ilde olduğu gibi Düzce'de de imza kampanyası başlatıldı.

banner846
Siyaset 28.09.2019, 17:58
625
VATAN'DAN İMZA KAMPANYASI
banner844
PKK terör örgütü tarafından dağa kaçırılan çocuklarını geri almak için HDP Diyarbakır il binası önünde oturma eylemi yapan annelere bir destek de Vatan Partisi'nden geldi. Türkiye’nin çoğu ilinde Diyarbakır annelerine destek için imza kampanyası başlatan Vatan Partisi'nin Düzce İl Örgütü de Avni Akyol Parkı girişinde stant kurarak, imza toplamaya başladı. Burada "Diyarbakır analarının yanındayız" yazılı parkart taşıyan Vatan Partisi Düzce Öncü Kadınlar adına yapılan basın açıklamasında şunlar kaydedildi:

"Terörü destekleyen partilere müsaade edilemez"
"Evlatlarını bölücü terör örgütü PKK'nın elinden çekip kurtarmak üzere annelerin Diyarbakır HDP önünde başlattığı soylu direniş devam ediyor. Diyarbakır HDP İl Başkanlığı önüne dikilen Hacire ana ve devamında 48 aile diyorlarki "Çocuklarımız kandırılarak buradan dağlara gönderiliyor." Diyarbakır'a analarımızın yanına ilk koşan Vatan Partisi kadın örgütümüz oldu. Yüreklerimiz bu analarla çarpıyor. Anaların önderliğinde milletin ta kalbinden yükselen teröre lanet haykırışını ve aynı zamanda Türk ve Kürt kardeşliğini bütün dünyanın gözüne sokan bu direnişi devletimizin kesin adımlarla sonuca ulaştırmasının millet olarak bekliyoruz. Halen utanmadan açılım hayalleriyle "Bu sorunu mecliste çözelim" diyenler var. Terörü destekleyen partilere müsaade edilemez. Dünyanın hiçbir yerinde terörü destekleyen partilere müsaade edilemez. HDP'nin kapatılması için yargıtaya başvurun. 3-5 oy için HDP'nin piyonlarına ve ABD'nin piyonlarına müsaade etmeyin. Bu analar kadar cesur olun. Anaların isyanı Türkiye'yi birleştirdi. Analar evlatlarına kavuşmalı ve başka anaların yüreğine ateş düşürülmemelidir. Vatan Partisi olarak "Artık yeter" diyoruz ve bir imza standı açıyoruz. Halkımızı imza vermeye davet ediyoruz."
Yorumlar (8)
Şafak Yıldız 2 yıl önce
Vatan partisini kutluyorum.Adına uygun hareket ediyor.
Osman Nevres 2 yıl önce
PKK sevicileri bu anaların eyleminden ne kadar da rahatsız olmuşlar. Ruhunu Amerika'ya satanlar,15 Temmuzda beli kırılan FETÖ cüler siz korkun. Artık bu millet size fırsat vermeyecek.
Suat Turna 2 yıl önce
Akp nin stepnesi olmak için bu kadar uğraşmanıza katılıyorum. Gülmekten.
Adore81 2 yıl önce
Gündüz yurttaş gece terorist zümrelerini kürsüden lanetlemekten başka başarısı olmayan hükümet iradesi kendi cemaat desteği ile iktidar olmuşken Hdp kapatılsın öylemi kurmuşlar bi diyarbakır anneleri tezgahı VP'side imza desteği istiyor.
Mahir 2 yıl önce
Vatan partinin adı akvatan parti olsun
YAVUZ 0881 2 yıl önce
Bu işi kim tezgâhladıysa iyi tutturdu milletin hafızasıyla iyi oynanıyor verin bakalım mehteri milletle kim dalga geçiyorsa millette zamanı geldiğinde sorar hesabını
Osman ocalani 2 yıl önce
Televizyona ben mi cikarttim? perincek soytarisi degilmiydi akp ile ayni cizgideyiz diyen? gidin babanizin toplariyla oynayin.
Hdp kapatılmalı 2 yıl önce
Katılıyorum. Vatan partisine destek verelim.