banner851

banner614

VATAN PARTİLİLER BAYRAMLAŞTI

banner619

Vatan Partisinde bayramlaşma bayramın ikinci gününde parti binasında yapıldı.

banner846
Siyaset 26.09.2015, 09:42
709
VATAN PARTİLİLER BAYRAMLAŞTI
banner844
Vatan Partisinde bayramlaşma töreni parti binasında yapıldı. İl başkanı Fethi Sönmez yaptığı konuşmada ‘’Bayramların birlik ve kardeşlik günleridir. Fakat ülkemiz zor günlerden geçmektedir. Bugün yine şehit haberleri aldık. Bu iktidar bayramların da tadını kaçırdı. Şimdi önümüzde seçim var. Bu seçimde bütün gücümüzle Vatan Partisinin teröre karşı çözümü ile üretim ekonomisini anlatacağız. Bu düzen partilerinin birbirinden farkı yoktur. Türkiye daha fazla zarar görmeden vatan partisinin çözümünde buluşmalı. Böyle gitmez! Artık vatan partisi’ ’dedi.
Yorumlar (2)
hale 6 yıl önce
Tabi ya Devletin Milletin parasıyla Memleketi yangın yerine çevirenler cidddi işlerle uğraşıyor.Vatan partisi tırıvırı Vatan hainliği parayla artık.Bu kervana katılanların Vatan partisi ipliklerini pazara çıkaracak.diye akılları gidiyor.Gitmelide.
Kral 6 yıl önce
Ya kardeşim bunların kafası güzel Türkiye de kendi oy larından başka oy alamıyolar hala neyin kafasını yaşıyorlar yalandan parti kurup devletin milletin parasıyla geçinen partilerden biriside bu vatan partisi ama hala işleri tırı vırı işlerle uğrasmk
21°
parçalı bulutlu