banner851

banner955

VATAN PARTİSİ SEFERBERLİK BAŞLATTI

Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez vatan savaşını zafere ulaştıracak kişinin Cumhurbaşkanı Doğu Perinçek olduğunu söyledi. Perinçek için imza seferberliği başlattıklarını belirten Sönmez, tüm Düzceliler’den bu kampanyaya destek vermelerini istedi.

Siyaset 25.02.2018, 16:42 25.02.2018, 19:13
1537

Son referandum ve anayasa değişikliği ile cumhurbaşkanı seçimi için 20 milletvekilinin yazılı teklifi ya da 100 bin yurttaşın imzasının gerektiğini belirten Vatan Partisi Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez 27 Ocak’ta yapılan olağanüstü kurultayla Doğu Perinçek’i oybirliği ile cumhurbaşkanı adayı olarak belirlediklerini hatırlattı. Yaptığı basın açıklamasında Sönmez, Perinçek için yüz binlerce imza toplamak için seferberlik başlattıklarını söyledi.
 
NEDEN PERİNÇEK?
İmza seferberliğine tüm Düzcelileri davet eden Sönmez, Doğu Perinçek’in hayatının bir mücadele ve başarılar tarihi olduğuna dikkat çekerek “Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ve partimize karşı uygulanan Ergenekon ve Balyoz tertiplerini bozguna uğrattı ve Silivri duvarlarının yıkılmasına önderlik etti. Emperyalistlerin “Ermeni Soykırımı” yalanına karşı Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’nde kazandığı dava ile Türkiye’ye karşı yönelen büyük tehdide son verdi. Türkiye ile Rusya savaşın eşiğine geldiğinde dostluk yolunu açan liderdir. Suriye, İran ve Irak devletleriyle birlik için çalışmaktadır. Açılım ihanetine karşı mücadele etti. PKK terörünün silahla ezilmesi gerektiğini savunarak Vatan Savaşı’nın önünü açtı. Hayatı boyunca Atatürk Devrimi’ni tamamlama mücadelesine önderlik etti,  Cumhuriyet ve aydınlanma değerlerini savundu. Otuz yılı aşkın süredir FETÖ’ye karşı mücadele etmektedir. 15 Temmuz Amerikancı-FETÖ darbe girişimi gecesi darbecilere ve Amerika’ya meydan okuyan ilk açıklamayı yapan liderdir. Türkiye’nin ihtiyacı olan milli çözümleri Türk Milletinin önüne koyan Genel Başkanımız Dr. Doğu Perinçek, Vatan Savaşını zafere ulaştıracak Cumhurbaşkanıdır” dedi.
 
PERİNÇEK’İN İZLEYECEĞİ YOL HARİTASI
Sönmez, vatan savaşını zafere ulaştıracak programın vatan bütünlüğü ve huzur, üretim ekonomisi, komşularla işbirliği, Avrasya birliği, aydınlanma ve laiklik olduğunu da belirtti.

Haber: A. SARI
                             

 
 
banner844
Yorumlar (8)
OSMAN NEVRES 5 yıl önce
İktidarı muhalefeti Perinçek'in bu millet ve memleket için yaptıklarının onda birini yaptılar mı.Lafa değil işe bakacağız.Bu sefer sıra Perinçek te.
Boğazdan 5 yıl önce
tek lider REİS, gerisi teferruat.
Resneli Niyazi 5 yıl önce
Fetö ve PKK sevicileri boşuna feveran etmeyin.Sizin devriniz bitti.Güneş Doğu'dan doğuyor.Vatan Savaşını zafere Perinçek götürecek.
Şükür 5 yıl önce
Bu adam aleni İslam'a ve Müslümanlara düşmanlık ederken; halkının %95'nin Müslüman olduğu bir devlette nasıl başkan olacağını düşünüyor? Gerçi Trump için ABD seçimlerine müdahale eden Rusya yalakası Perinçek için de harekete geçer!
Hasan Tahsin 5 yıl önce
Arif Gümüş,imza ver diye boğazını sıkan mı var.Bu ne çirkin ifade.Sizin gibi kaba davranışları olanlar zaten vermesin.
Ali 5 yıl önce
Bunun gibi milliyetçi insana her zaman oy veririm
Hale 5 yıl önce
Mevcut muhalefetin.bize dayattığı.Ekmelettin faciasından.sonra.Doğu Perinçek.En gerçekçi.En Milli Aday.mevcyt siyasetçilerin.ülkeyi getirdikleri durum ortada.iken..tekrar .tekrar onları seçecek kadar.saf değilizdir.
Arif gümüş 5 yıl önce
Gidin size destek veren örgütlerden destek alın doğu perinçek işine baksın size imza değil tükürük bile yok
29
açık