banner851

banner955

VATAN PARTİSİ’NDEN ÖNCÜ’YE ZİYARET

Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez ve partisinin 1.Sıra Milletvekili Adayı Hümeyra Yılmaz Öncü TV’yi ziyaret etti. Ziyarette konuşan Yılmaz, Düzce’nin sorunlarını Düzceli ile birlikte çözeceklerini belirterek, bugünün siyasetçilerinin en büyük eksiğinin vatandaşla iletişim olduğunu söyledi.

Siyaset 04.06.2018, 14:59 04.06.2018, 18:39
765
banner1032

Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez ve Vatan Partisi Düzce 1.Sıra Milletvekili Adayı Hümeyra Yılmaz, Öncü TV’nin Cedidiye Mahallesi’nde bulunan yayın binasını ziyaret etti.

Partililer burada Öncü TV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mukadder Deveci ile bir araya gelerek kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

“Öncü TV yıllardır Düzce’nin susmayan sesi”
Milletvekili Adayı Hümeyra Yılmaz, ziyarette yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Öncü Televizyon Düzce’nin yıllardan bu yana susmayan, özgür kanallarından biri. Yıllardır Düzce halkına hizmet ediyor. Benim için de çok önemli Vatan Partisi için de çok önemli. Bu yüzden tabi ki öncelikli olarak gelmemiz gereken yerdi.

“Vatandaşta büyük bir bezginlik var”
Talepler ve sıkıntılar oldukça yoğun. Artık bezmiş bir halk var. Artık daha özgür, daha çağdaş, daha uygar bir seviyede yaşamak ve bu yolda da adım atma peşindeler. Ama gerçekten büyük bir bezginlik var. Vatan Partisi şu an çok önde. Çünkü biz bu yolda Kuvayi Milliye sınırlarında, Türkiye sınırları korumak ve kollamak için hareket etmek zorundayız.“En büyük eksik vatandaşla iletişim, bu konuyu Vatan Partisi çözecek”
Bu sorunlar halkla birlikte çözeceğimiz problemler. Bizim seçim bildirgemizde yapacağımız her şey belli. Üreten bir Türkiye yaratacağız. Halkımızla beraber çalışacağız. Pek çok projeyi Düzcelilerle beraber yürüteceğiz. Buradaki en büyük eksik vatandaşla iletişim. Bu konuyu Vatan Partisi çözecek. Düzceli, Düzceli olmayı unuttu. Düzceli birbiri ile el ele tutuşmayı unuttu. Düzceli birbirini sevmeyi unuttu. Düzceli, sokağa özgürce ve güvenle çıkmayı unuttu. Biz bütün sorunları birlik içinde çözebiliriz. Bunun dışında bir yol yok. Bu yolda biz Vatan Partisi olarak elimizi taşın altına koyduk.

“Herkes elini vicdanına koymalı”
Bu savunmada da siz gazeteciler çok önemlisiniz. Çünkü gazetecilik ve siyasetin temeli ahlaktır. Ahlaklı insanların yapabileceği işlerdir. Bu yönde de herkes elini vicdanına koymalı ve ne durumdayız, nereye gidiyoruz bakmalı.”

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (3)
Doğrucu köylü 4 yıl önce
Eyitim mi dedin diploma mı dedin okuyucu sen önce başkalarının diplamasını sorgula tabi yüreyin yeterse sonra millet vekili adaylarına laf et gerçekçi ol
Okuyucu 4 yıl önce
Eğitimi ne ki bunun? Hangi üniversite den mezun? özgeçmişi altyapısı nedir? vatan partisinde aday sıkıntısı vardı herhalde.. Neyse zaten hiç şansı yok..
Mete 4 yıl önce
Kişilik olarak tanıdığım ve taktir ettimğim Hümeyra ablaya çıkmış olduğu yolda başarılar dilerim..
16
parçalı bulutlu