banner851

banner955

VATANDAŞ FINDIK FİYATIYLA İLGİLİ NE DÜŞÜNÜYOR?

Ak Parti heyetleri tüm Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de de İlçe - İlçe, Köy - Köy gezerek 2023 seçimlerine hazırlanıyor. Bu kapsamda AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır bugün Gölyaka’da bir takım ziyaretlerde bulundu.

Siyaset 09.08.2022, 18:30 09.08.2022, 17:35
1332
VATANDAŞ FINDIK FİYATIYLA İLGİLİ NE DÜŞÜNÜYOR?
banner1032

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla tüm Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de de AK Parti teşkilatları dur durak demeden, İlçe - İlçe, Köy – Köy gezerek vatandaşların dertlerini dinlemeye ve 2023 seçimlerine hazırlanmaya devam ediyor.

Bu kapsamda bugün Gölyaka İlçesine ve bağlı köylerine çıkarma yapan AK Parti heyeti, köylerdeki sorunları yerinde inceleyerek köylülerden gelen talep ve şikâyetleri dinledi.

“GERİ DÖNÜŞLER MEMNUNİYET VERİCİ”

AK Parti heyetinin ziyaret ettiği 5’inci ilçe olan Gölyaka’da yürütülen ziyaretler esnasında Öncü Haber’e özel değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Fahri çakır ve İl Başkanı Mustafa Keskin, gerçekleştirdikleri ziyaretlerde, alınan geri dönüşlerin memnuiyet verici olduğunu dile getirdi.

“Ak Parti’ye olan teveccühü Gölyaka’da ve tüm ilde görmek mümkün”

Öncü Haber mikrofonlarına ziyareti değerlendiren İl Başkanı Keskin şu ifadelere yer verdi: “Bugün Gölyaka İlçemizdeyiz. 81 ilde Cumhurbaşkanımızın talimatıyla tüm teşkilatlarımız köylerimizi, ilçelerimizi, beldelerimizi gezmeye devam ediyoruz.  Bugün de sayın milletvekilimiz Fahri Çakır ve Kadın Kolları İl Başkanımız, ilçe başkanımız ve teşkilatımızla birlikte Gölyaka’dayız. Köyleri dolaşıyoruz halkımızla dertleşiyoruz. Bu yolda yorulmadan devam ediyoruz. Burada gördüğümüz vatandaşlarımızın eksikleri, vatandaşlarımızın taleplerini dikkate alıyoruz.  Onlarla ilgili çalışalar tüm birimlerimiz tarafından yapılıyor. Cumhurbaşkanımıza olan sevgiyi, cumhurbaşkanımıza olan özlemi, Ak Parti’ye olan teveccühü Gölyaka’da ve tüm ilde görmek mümkün. Dolayısıyla tüm muhtarlarımıza tüm vatandaşlarımıza il başkanı olarak tüm teşkilatım adına teşekkür ediyorum.”

“Durmak, tatil yapmak yok”

Öte yandan geçtiğimiz günlerde taban fiyatı 54 lira olarak açıklanan fındığın fiyatına ilişkin Öncü Haber’e özel değerlendirmelerde bulunan Çakır, şu ifadelere yer verdi: “Bugün Gölyaka’dayız, Gölyaka’nın güzide köylerinden bir tanesi ve buradan devam edeceğiz.

İl başkanımın da ifade ettiği gibi Ak parti teşkilatlarının gidilmedik köy sıkılmadık el bırakılmayacak talimatı Cumhurbaşkanımızın özel talimatı ile yer yatak yok, tatil yok yapmak gibi bir düşüncemiz olmadı şimdiye kadar.

“Vatandaşlarımızın elini sıkıp bir bardak çaylarını içmek istiyoruz”

Bu tatil zamanında vatandaşlarımıza, komşularımıza bilhassa yüksek köylerimiz dâhil olmak kaydıyla tamda fındık zamanında güzel de bir fındık fiyatının açıklandığı zamanda fındık üreticisi vatandaşlarımızın elini sıkıp bir bardak çaylarını içmek noktasında teşkilatımız ile yaptığımız programı sürdürüyoruz.

Tabi il başkanımız başta olmak üzere Düzce il Teşkilatı, Kadın Kolları Başkanımız, Gençlik Kolları başkanımız, diğer il genel meclis üyelerimiz, ilçe başkanlarımızla birlikte bu seyahatlerimizi, ziyaretlerimizi sürdürüyoruz.

Son derece güzel tepkiler alıyoruz. Yapılanın da yapılmayanında Ak parti olduğunu bizzat vatandaşlarımızdan özellikle duyduğumuz yerde bundan büyük keyif alıyoruz.

Dolayısıyla sorumluluk bizde, yaptığımızın teşekkürü, yapılmayanların talebi bizi ziyadesiyle menün ediyor.

Her şeyin tastamam olmadığı ancak bir çok şeyin tamamlandığı, memnuniyetlerin yüksek derecede olduğu köylerimizde olmaktan memnunluk duyuyoruz.

Bütün samimiyetimle ifade ediyorum bugün herhalde beşinci ilçeyi geziyoruz. Ayşe Keşir vekilimiz gittiği yerlere biz gitmiyoruz, bizim gittiğimiz yerlere o gitmiyor her vatandaşa dokunmak istiyoruz.

“Fındık fiyatı mükemmel bir fiyat”

Fındık fiyatı mükemmel bir fiyat 50 randımanlı Giresun fındığının 54 lira olması şua anlama geliyor. 52 liranın üstünde fiyat 50 randımanlı fındık için her yerde geçerli. Memnuniyet yüksek, verimde Allah’a çok şükür iyi!

 Çok olumlu tepkiler alıyoruz, bir yerden dahi şu ana kadar fındık fiyatı le alakalı olumsuz bir tepki almadık. Biz bunlara alışkınız, evvelki yıllarda fındıktan önce ziyaret edip fiyat sorulup fındık ile ilgili lafa başlardım.

Şu an fındık fiyatları ile ilgili mükemmel fiyat politikasından dolayı cumhurbaşkanımıza ve Ak Parti iktidarına teşekkürler var. Bundan biz memnunuz. Hatta ben arkadaşlarıma şunu söylüyorum para geldi Allah bu paranın bereketini göstersin.”

Yorumlar (10)
Hasan Ali 2 ay önce
Fındığı 42 den yukarı satamazsınız. Üretici ne yapıp edip fiskobrliği devreye sokmalı
vatandaş 2 ay önce
Yalan konuşuyorsunuz. Fındık üreticisinden tepki var.
AK SOHBET 2 ay önce
SAYIN KESKİN GEZİYORSUN DA BİRDE GÜNBASI KÖYÜNE GEL AMA KONVOY LA DİİL VATANDAŞ NERDE TOZUN İCİNDE YOL YOK SU SORUN ZAMAN GELDİMİ TOZ KONDURMAZ SINIZ
08YAVUZ81 2 ay önce
Sizde utanma arlanma yokmu ya bu saydıklarımda insan olanda bu vasıflar bu değerler olmalı benden bir fikir değil vatandaşla gözukmeyi sokağa çıkmasanız kimsenin umrunda değil bu seçimde yok olduğunu göreceğim akp nin eski bir akp li olarak
cash81 2 ay önce
noldu tutuştunuz dimi hadi hepinize yAllah
Düzceli 2 ay önce
Gezin gezin milletin halini görün insanların morali bozuk yüzler asık cepler boş gezsinler seçim olmasa Zahten sahaya çıkmayacaklardı onların işleri tıkırında
Yorumsuz 2 ay önce
Bu tipler rant rüşvet yolsuzluk adam kayırma haram yeme tipinden başka birsey olamaz. Düşün artık Duzcenin yakasindan
Aa 2 ay önce
Trollerin hepsi memnun olur tabi. Tmo kota uyguluyor. Bunu bilen tüccar 52₺ taban değil tavan yapar. Milleti gerizekalı yerşne koyuyorsunuz ama kimse farkında değil.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
parçalı bulutlu