banner851

banner614

VATANDAŞ VE ESNAFLA BİR ARAYA GELDİ…

banner619

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, hafta sonunu Düzce’ye ayırdı. Düzce İl Özel İdaresi tarafından Silindirle Sıkıştırılmış Beton ile Aydınpınar Köyü’nde yapımı tamamlanan yolu inceleyen Keşir, bölge halkı ile bir araya gelerek, vatandaşların istek ve önerilerini dinledi.

banner846
Siyaset 13.06.2021, 17:03 13.06.2021, 17:30
1022
banner844

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, hafta sonunu Düzce’de geçirdi. Keşir AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ile birlikte Düzce İl Özel İdaresi tarafından Aydınpınar Köyü’nde yapımı tamamlana ve emsallerine göre daha ekonomik ve daha uzun ömürlü olan 4 kilometrelik yolu inceledi. 

 İncelemelerin ardından Keşir, Aydınpınar Köyü’de vatandaş ve esnafların sıkıntılarını dinledi.

Öte yandan, Düzce Otomobil Satıcıları Derneği Başkanı Özgür Erdemir ve Galericiler Sitesi’nde bulunan esnafla bir araya gelen Keşir, Batı Karadeniz’e hizmet veren ve bölgede önemli bir yer tutan Galericiler Sitesi’nde esnafın talepleri üzerine istişarelerde bulundu.

Yorumlar (6)
Seyyah 2 ay önce
"hafta sonunu Düzce'ye ayırdı" Yanlış!

Hafta içini Düzce'ye Haftasonunu sonradan müdahil olduğu ek işlere/görevlere harcaması gerekiyor.
Toplu taşıma zararzedesi 2 ay önce
Vekilim üniversite taşımacılığı yapan beçi koop üyeleri olarak zor durumdayız sizi kooperatif binamıza bekleriz. Mazotların yükselmesi ve giderlerin artması ve belediyenin duyarsız kalması bizi çok zor durumda bıraktı.
düzceli 2 ay önce
zerre faydasız biri
Vatandaş 2 ay önce
Pazar yasak yokmu bu millet dışarda ne alaka ona ayrı buna ayrı muamelemi var ben bu havada çoluk çocuğumla evde otururken yazıkkkkkkkk
halk 2 ay önce
istediğiniz kadar gezin, gidicisiniz.
Ahmet hakan 2 ay önce
Düzcenin çözümsüzlüğüne çözümmü buldu halkla bi araya geldi de ne oldu hala atıl bi köy gibi düzce anca konuşuyolar yapılan ne var hiç bişe hala köy gezsin dursunlar el işde görsün misali