banner851

banner614

Vatandaşlarımızla Yeniden Görüşeceğiz

banner619

Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram Camikebir Mahallesinde yapılacak olan "Kentsel Dönüşüm" projesinin son durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

banner846
Siyaset 24.01.2010, 19:19
198
Vatandaşlarımızla Yeniden Görüşeceğiz
banner844

Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram Camikebir Mahallesinde yapılacak olan "Kentsel Dönüşüm" projesinin son durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Bayram, insanların kafalarını karıştırmışlar kısa süre içinde burada oturan vatandaşlarımızla görüşüp sorunu çözeceğimize inanıyorum dedi. Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram başladığı günden beri tartışmaları yaşanan kentsel dönüşüm projesi ile ilgili olarak son gelişmeler hakkında bilgiler verdi.
Camikebir mahallesinde uygulanması planlanan projenin yapılmasını isteyenler kadar karşı olanlarda var diyen Bayram "bizler bu projeyi uygulamak için çalışıyoruz ve vatandaşlarımızla görüşmeler yapmaya devam ediyoruz. Ayrıca TOKİ Başkanıylada Milletvekilimiz ve Valimizle birlikte görüşmeler yaptık. Burada yaşayan insanların büyük çoğunluğunun projeaye karşı çıktığını gördük oysa daha önce bire bir yaptığımız görüşmelerde vatandaşların çoğunluğu konuya sıcak bakıyorlar ve yapılmasını istiyorlyardı. Önümüzdeki günlerde o bölgede oturan insanlarla bir toplantı yapacağız insanların kafası biraz karışmış bu görüşmelerde kafalardaki soru işaretlerini gidereceğimize inanıyorum biz bu projenin hayata geçmesini istiyoruz. Bu tür alanlarda kentsel dönüşümün zorluklarını biliyoruz ancak kısa süre içinde yapacağımız görüşmelerle sorunu çözeceğimize inanıyorum" dedi.

Yorumlar (0)
19°
açık