banner851

banner614

VİDEO KONFERANSA ÇAKIR VE KEŞİR DE KATILDI

banner619

AK Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir, koronavirüs salgını nedeniyle video konferans yöntemi ile yapılan AK Parti Haftalık Olağan İl Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı. Toplantıda Düzce’nin sorunları masaya yatırılırken, koronavirüs ile mücadele çalışmaları da gündeme alındı.

banner846
Siyaset 28.04.2020, 15:25 28.04.2020, 16:55
1594
VİDEO KONFERANSA ÇAKIR VE KEŞİR DE KATILDI
banner844

Tüm dünyayı kasıp kavuran Yeni Tip (Covid – 19) salgını ile ilgili tüm Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de de mücadele çalışmaları hızla devam ediyor. Düzce’de her kesimi olduğu gibi siyaseti de etkileyen salgın nedeniyle toplantılar online yapılıyor.

Dün video konferans aracılığı ile yapılan Haftalık Olağan AK Parti Düzce İl Yönetim Kurulu Toplantısı’na AK Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir de katıldı. Toplantıda, Düzce’nin ana sorunları ve yerel yönetimlerin koronavirüs ile mücadele çalışmaları masaya yatırıldı.  

“İçinde bulunduğumuz süreç ile ilgili istişarelerde bulunduk”

Toplantı ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, “Video konferans yöntemiyle yapılan AK Parti Düzce İl Yönetim Kurulu Toplantısı’na milletvekilleri olarak katıldık. İçinde yaşadığımız süreç hakkında istişarelerde bulunduk. Ülkemizde ve Düzce’de bu süreci en hafif şekilde atlatabilmemiz için mücadele eden başta Sayın Cumhurbaşkanımız, hükümetimiz, sağlık ve güvenlik teşkilatı, siyasilere, bürokratlara, yerel yöneticilere ve tüm hemşehrilerimize tekrar teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (3)
Celal 1 yıl önce
Bu geçen aya ait herhalde. Yoksa , Yangını sağlık çalışanları olağanüstü gayret ve özverili bir söndürme çalışmaları ile epeyce yol adı. Muhteremler anca konu üzerinde teknolojik konferans düzenlemişler. Yanmış hanelere yeni eşya satmaya mı çıktılar?
Ameriga 1 yıl önce
Sorsan Ameriga´ya Kafa Tutuyoruz Derler, Ellerinden de Amerika´nın Ürünlerini Düşürmezler...
8181 1 yıl önce
Masa yatırdınız ne kararlar aldınız Düzce adına. 45 gündür bı icraat göremedik.insan bı çıkarda sokağa esnafın vatandaşın halini hatrını sorar. Rekmlamdan başka ne iş yaparsiniz ki
16°
parçalı az bulutlu