banner851

banner614

YALÇIN, GÜVEN TAZELEDİ…

banner619

Düzce MHP’de kongre heyecanı devam ediyor. İlçe Kongrelerine bugün Yığılca ilçe kongresi ile devam edildi. Tek listeyle gidilen kongrede, 13 yıldır MHP Yığılca İlçe Başkanlığı görevini yürüten İlhan Yalçın seçildi.

banner846
Siyaset 22.08.2020, 16:19
1186
YALÇIN, GÜVEN TAZELEDİ…
banner844

MHP Yığılca İlçe Kongresine, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, Düzce İl Genel Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Muhterem Ramazan Baltacı, MHP’li ilçe Belediye Başkanları ve partililer katıldı.

Koronavirüs salgını nedeniyle kongrenin düzenlediği salonda geniş güvenlik önlemleri alınırken, misafirler ve oy vermek için gelen delegeler, ateşleri ölçülerek içeriye alındı. Salonda ise oturma alanları sosyal mesafe kuralına göre ayarlandı.

Kongrenin Divan Başkanlığını MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz'ın gerçekleştirirken, Divan Kâtipliğini Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam ve MHP Yığılca Üyesi Önder Yalçın gerçekleştirdi.

MHP Genel Merkezinin talimatı ile tek liste ile gidilen kongrede delegelerin oy verme işlemlerinin sona ermesinin ardından, 13 yıldır MHP Yığılca İlçe Başkanlığı görevini yürüten İlhan Yalçın yeniden İlçe Başkanı seçildi.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (0)
24°
kapalı