banner851

banner614

"YAŞASIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN"

banner619

Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi Kongresinde konuşan Düzce Milletvekili Celal Erbay "Teşvikte istediğimizin fazlasını elde ettik. Hayırlı olsun. Yaşasın akıl, vijdan ve Recep Tayyip Erdoğan" dedi.

banner846
Siyaset 16.01.2010, 18:15
213
banner844

AK Parti düzce milletvekili Celal Erbay muhtarlar derneği düzce şubesinin genel kurulunda yaptığı konuşmada muhtarların gelecekte daha rahat şartlarda görev yapmaları için hazırlanmakta olan kanunun bir an önce çıkması için çalışmaların devam ettiğini söyledi.
Seçildiğimiz gün size verdiğimiz sözde özlük haklarınızı iyileştireceğiz ve bu gün bunu yerine getiriyoruz sizler devletin vatandaşlarına ulaşım aracısınız sizler bizim için çok önemlisiniz bakın hükümetimiz teşvik süresini uzattı.
Biz elli milletvekili biraraya geldiğimizde Gaziantep milletvekili tevşik süresi bitsin ve herkese eşit tevşik kanunun yürürlüğe girsin dedi.
Olmaz olamaz dedik ve sonunda biz kazandık.
Tso başkanımız ben beş yıl uzatılsın deyince çok diyorsunuz dedi ben ısrarla beş yıl dedim ve sonunda üç yıl uzatıldı yaşasın akıl yaşasın vijdan yaşasın Recep Tayyip Erdoğan diyerek kendide coştu salonunda coşturdu.

Yorumlar (0)
20°
parçalı az bulutlu