banner851

banner955

YEMENİCİ'DEN NİKAH REKORU!

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, göreve geldiği 5 yıla yakın süre içerisinde Akçakoca’da 312 çiftin nikahını kıyarak şimdiye kadar ilçede en fazla nikah kıyan belediye başkanı unvanını aldı.

Siyaset 06.01.2019, 13:17 06.01.2019, 18:38
1037
Akçakoca Belediye Başkanı Yemenici, Akçakoca tarihinin en çok nikah kıyan belediye başkanı oldu. 312 çiftten 'Evet' cevabını bizzat alan Başkan Yemenici, hem dünyaevine girenlerin mutluluklarına ortak oldu hem de kıydığı bu nikahları sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Akçakoca Belediye Başkanı Yemenici, belediye başkanları arasında en çok nikah kıyma rekoruna sahip olması hususunda şunları söyledi:

“Biz göreve geldiğimizden beri 312 çiftin nikahını kıydık. Herkesin mutluluklarının daim olmasını diliyoruz. Yapılacak olan yeni projemizde ‘Evlilik Okulumuz’ ve ‘Hoş Geldin Bebek’ projemizle evlenecek çiftlerimize eğitim verip, yeni doğan bebeklerin annelerine ise özel olarak evlerinde eğitim vereceğiz. Böylelikle daha sağlıklı bir nesil ve daha sağlam bir aile yapısı oluşturmaya çalışacağız.”

Haber: S.ŞEN/Akçakoca

Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
Yorumlar (3)
Ahh o afişler... 4 yıl önce
Şehrin her yerinde afişlere Kocaman resmini ve Eczacı olduğunu belirten ismini asan kişi olarak da rekor kırdı. Ucube mısır ve dondurma kulubelerini sahil yürüme yollarını kapatması da unutulmaz.
Vay be 4 yıl önce
Kim kime mi? Yalakalık yapmayın şimdi haber olamazsınız
kazım 4 yıl önce
o kadar yalaka var demekki.
20
parçalı az bulutlu