banner851

banner614

YENİ BARO BAŞKANI'NI KUTLADI

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Barosunun seçimlerinde baro başkanı olan ve ilk kadın başkan olarak baro tarihine adını yazdıran Azade Ay’ı kutladığı mesajında, “Görevini layıkıyla ve başarıyla yürüteceğinden eminiz.” ifadesini kullandı.

banner619
Siyaset 24.10.2016, 12:42 25.10.2016, 10:49
1373
YENİ BARO BAŞKANI'NI KUTLADI

Düzce Barosu'nun 9. Genel Kurulu bir ilke sahne oldu. Avukatların sandığa gittiği seçim sonucunda ilk kez baronun başına bir kadın geçti.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Baro Başkanlığı'na seçilen Azade Ay’a yeni görevinde başarılar diledi. Keskin mesajında şu görüşlere yer verdi: “Düzce Baromuzun 9. Olağan Genel Kurulu'nda baro başkanı olarak seçilen Avukat Azade Ay’a yeni görevinde başarılar diliyorum. Düzce’nin ilk kadın baro başkanı olması da ayrıca gurur kaynağı olarak tarihimize geçmiştir. Baro Başkanı Azade Ay’ın görevini layıkıyla ve başarıyla yürüteceğinden eminiz. Tekrar kendisin ve yönetim kurulunu kutluyoruz.” 

Keskin ayrıca Düzce Baro Başkanlığı görevini 5 dönemdir başarılı bir şekilde sürdürdüğünü vurguladığı Avukat Ali Dilber için de “Yaptığı çalışmalar ve katkılardan dolayı teşekkür ediyorum.” ifadesini kullandı.

Yorumlar (1)
vatandaş 5 yıl önce
Eski başkan size göre çooookk başarılıydı. Çünkü muhalefet etmedi. Hep yanınızda durdu.