banner851

banner955

YENİ DÖNEMİN AYAK SESLERİ!

AK Parti'nin yeni İl Başkanı Mustafa Keskin ile birlikte teşkilatlarda yeni bir dönemin başlayacağına ilk işaret 'Vefa' programı oldu. İl Başkanı ilan edilmesinden sonra kameraların karşısına geçtiği toplantıda 'Birleştiri olacağız' mesajı veren Keskin, partinin emektarları ve yol arkadaşları için bir yemek organize ederek, tüm partilileri bir araya topladı.

Siyaset 21.01.2019, 10:52 22.01.2019, 13:19
2166
banner1032

18 Temmuz Kapalı Spor Salonu’nda yapılan AK Parti Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'nın ardından tüm teşkilat vefa yemeğinde bir araya geldi.

 

İl yönetimi tarafından bir otelde düzenlenen vefa programına, aday tanıtımı için Düzce'ye gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve partinin tüm kademe başkanları ile başkan adayları, teşkilatta önceki dönemlerde görev yapmış milletvekilleri, il başkanları, belediye başkanları, teşkilat mensupları ve vatandaşlar katılım sağladı.

 

Bir süre önce Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oluruyla göreve gelen yeni İl Başkanı Mustafa Keskin'in organize ettiği yemek programında AK Parti denilince ilk akla gelenin güçlü teşkilatlanma ile güçlü birlik ve beraberlik olduğuna dikkat çekildi.

 

Program vesilesiyle dünden bugüne davaya emek veren, gönül bağlayan yol arkadaşları ile bir araya gelen AK Parti teşkilatları adına konuşan İl Başkanı Mustafa Keskin, "Birliğimizin, beraberliğimizin daim olduğunu bir kere daha bütün dünyaya ilan etmiş olduk." dedi.

Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (10)
Afiyet olsun.. 4 yıl önce
Yemekleri vatandaş öder. Siz keyfinize bakın. Ödenek lazımsa reisinize söyleyin yasa çıkartsın bir gecede...
Duzceli 4 yıl önce
Adı üstünde ak parti ama hiçte ak deil gene fahrinin orda yiyip içmişsiniz sanki baska yer yok adil olun millet size güveniyor sizde ne yapiyorsunuz sanki düzcede başka mekan yok adil olun bu millet tokadi çakar size benden demesi
adamın teki 4 yıl önce
secimden sonra il baskanı degisir gibi geliyor bana, hele hele 3-4 ilce mhpye geçince
Esnaf 4 yıl önce
İşte AKP yönetimin en güzel yaptığı şey bu üst kısım yesin içsin reklam yapsın alt kısım sürünsün oy versin onlar yine yesin reklam yapsın alt kısım yine oy versin üste mi Altamı bakayım bilemedim
şakacı 4 yıl önce
düzceyi derleyip toparlayacak olan bunlarsa peki bu hale hangi parti getirdi?
Ne diiim 4 yıl önce
Yiyin için keyfinize bakın.halk aklınıza sadece seçimlerde gelsin.
Xchtrfbjjkgdtg 4 yıl önce
Kalbur üstündekiler hep yer zavallı tabandakide oyunu verir ondan sonra 5yil bagirir
güvercin hakan 4 yıl önce
bu vefa yemeği keşke bağlantı yolunda kuşçuoğlunun yerinde olsaydı...çok anlamlı olurdu ama fiyatta anlaşılamamış duyduğumuz kadarıyla...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18
parçalı bulutlu