banner851

banner955

YENİ İSTİFALAR YOLDA!

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu, görevinden istifa etti. Düzce eski Milletvekili Fevai Arslan'a yakınlığı ile tanınan Kuşçuoğlu, teşkilâtın önünü açmak adına böyle bir karar aldığını açıkladı. Diğer taraftan kadın ve gençlik kolları teşkilatlarının da Kuşçuoğlu'nun izinden giderek istifa edeceği ve yeni yapılanmayı teşkilatların başına geçecek isme bırakacağı gündeme geldi.

Siyaset 08.01.2019, 15:35 10.01.2019, 12:04
9241
Hikmet Keskin'in görevden el çektirilmesi sonrası AK Parti'de istifa haberleri peşi sıra geldi. Dün akşam toplu olarak istifalarını sunan AK Parti Düzce İl Yönetim Kurulu üyelerinden sonra bir istifa haberi de merkez ilçe cephesinden geldi. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu, yenilenme sürecinde 'Ben de çekiliyorum' dedi.


"Tüm haklarım helâl olsun, ben de helallik beklerim"

Kuşçuoğlu istifasına ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, "Değerli başkanlarım teşkilatımızın yenilenme değişim sürecine girdiği bu günlerde bende teşkilâtımın önünü açmak adına merkez ilçe başkanlığı gorevimden sabah 10.00 itibari ile istifa etmiş bulunmaktayım. Tüm haklarım helâl olsun. Ben de helallik beklerim.Her daim teşkilâtıma hizmetkâr olacağım." ifadelerini kullandı.


Yeniden yapılanmanın yolu açılıyor

Öte yandan daha önce adı hem belediye başkan adaylığı hem de il başkanlığı için geçen Kuşçuoğlu, AK Parti Düzce eski Milletvekili Fevai Arslan'a olan yakınlığı ile biliniyordu. Merkez İlçe Başkanlığı görevinden ayrılarak yeniden yapılanmanın sadece il yönetimi ile sınırlı kalmaması yönünde tasarruf kullanan Kuşçuoğlu'nun ardından yeni istifa haberlerinin gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.


Sırada kadın ve gençlik kolları mı var?

Parti kulislerinde konuşulanlara göre; AK Parti Düzce İl Kadın ve Gençlik Kolları teşkilatları da görevi bırakmaya hazırlanıyor. Partinin Düzce'deki en üst yetkilisi olacak olan yeni il başkanının sıfırdan bir yapılanmaya gitmesi yönünde ortak karar alan teşkilatlar, bu doğrultuda tek tek istifalarını sunuyor. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oluruyla il başkanlığı koltuğuna oturacak ismin bir önceki yönetimden partililerle çalışıp çalışmayacağı ise ilerleyen günlerde belli olacak.


Haber: C.ÜSTÜNER
Yorumlar (60)
Düzceli 3 yıl önce
Noldu şimdi muhteşem dimi yeni il yönetimi ah gidi aaah
vatandaş 4 yıl önce
sizi tanımıyorum yorum da yapamayacağım fakat düzceli siyasetciler tamamen değişmeli 18 ila 30 yaş arası genclere şans vermelisiniz. oturan koltukdan kalkmıyor
Abisi 4 yıl önce
Fevai abisi belediye başkanı yapamadı,il başkanı da yapamadı geriye ne kaldı abisi gibi gitmek , hadi deh
Düzceli 4 yıl önce
Neymiş bu fevai arslan düzceyi almış avucunun içine yakınsan bir makamdasın değilsen bir hiçsin böyle anlıyorum doğrumu yanlışmı artık karar vermekte şu siyasete düzcede zorlanıyorum hayretle okuyor dinliyorum.Hayırlısı olur inşaALLAH.
Vatandaş 4 yıl önce
Sıra kadın kollarında bekliyoruz
ahmet 81 4 yıl önce
Helallik istemek kolay helalleşmek zor kim tüyü bitmemişin hakkini yediyse haram olsun secim sonunda beklentileri belli olan kacmaya başladi ama reis hesabini agir soracak vesselam
Adnan 4 yıl önce
Ulan düzceye ne verdinizde helallik istiyorsunuz kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz
objektif 4 yıl önce
Düzce için hayırlı olmuş normalde kene yapışması lazım ama
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19
parçalı bulutlu