banner851

banner955

YENİ SANAYİ’DE RENKLİ ANLAR

Seçim çalışmaları kapsamında seçmenle kucaklaşmaya devam eden AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü'nün yeni sanayi sitesi ziyareti renkli görüntülere sahne oldu. Ziyaret sırasında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan için yazdığı şiiri okuyan bir esnaf, AK Parti heyeti tarafından alkış yağmuruna tutuldu.

Siyaset 10.02.2019, 12:45 11.02.2019, 17:12
1483
banner1032

65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü’nün yeni sanayi sitesi esnafını ziyaretinde renkli anlar yaşandı.Yerel seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve 65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü ile ona eşlik eden AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in yeni sanayi esnafını ziyareti, zaman zaman coşkulu zaman zaman da gülümseten görüntülere sahne oldu.

Sanayide esnaf olan Rasim Kurt, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan için yazdığı şiiri okudu. Şiiri çok beğenen Özlü, Keşir ve teşkilat üyeleri desteği için teşekkür ettiği esnafı uzun süre alkışladı.

Ayrıca sıcak bir şekilde karşıladıkları Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü ile samimi bir sohbete koyulan esnaflardan biri ise Özlü ve Keşir’e "CHP’li adam size oy verecek. Adam belediyede bizi destekleyecek." ifadelerini kullandı.

HABER: C. ÜSTÜNER

Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (24)
EYT 4 yıl önce
AMCALAR EYT LİMİ YOKSA EMEKLİLER Mİ ACABA.
Aa 4 yıl önce
Bu adamın yaşantısına bir bakın da naatını ona göre dinleyin.
ss 4 yıl önce
sayın ak sakallı amcacım bu ülkenin başına daha neler gelmesi lazım gözünüzü açmanız için
Güngör Başkan 4 yıl önce
15 yıldır gazel dinleyen halk değişik birşey bekliyor. Şiir iyi gelecektir. Afiyet olsun.
anlayana 4 yıl önce
konunun içeriğini anlayamadınız 16 yıldır,halkın ruhunun sesine hep kulak tıkadınız. oy verenelere koyun ve başka çirkin şeyler yakıştırdınız. içinden gelmiş vatandaş şiir yazmış okumuş sanane bundan buda mı geriyor sizi?
Aa 4 yıl önce
Seçim zamanı kör gözlü, çakıt gözlü olur Sayın..
adm 4 yıl önce
borçların ne oldu borçlarınnnn.şiir iyide
Özsüz 4 yıl önce
Geldiği günden beri bir proje veya yarar sağlayacak bir adımını göremedik .babasının Yadigar traktörünü bulmasindan başka
ÖZDÜZCE'DİR 4 yıl önce
23 şubatta açıklanacağını söyledi adam. geldiği günden beri proje açıklamadı demeniz bir bana mı saçma geliyor anlamadım ki? Düzce için sonuna kadar AKP, sonuna kadar Faruk Özlü...
öz 4 yıl önce
Özlü'nün ülkemiz için yaptıklarını göremeyecek kadar kör olmayın .
özsüz 4 yıl önce
sen tc vatandaşı olarak ülke de yaptıklarını görmüyorsan harbiden özsüz birisin!
adige 4 yıl önce
Reklam kokan hareketler bunlar 1 nisandan sonra hiçbirini göremeyiz şirin görünmeye çalışan halkla kucaklaşan başkan ayakları boş işler icraat lazım Düzce ye halkı başka türlü kucaklarsınızda siz seçim var şimdi işte
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
kapalı