banner851

banner614

Yeni Yönetim Basına Tanıtıldı

banner619

Genel seçimler öncesi kadrosunu güçlendirmek için çalışmalara başlayan MHP'de yeni yönetim oluşturuldu. Oluşturulan yeni yönetimi basına tanıtan MHP adeta gövde gösterisi yaptı.

banner846
Siyaset 18.01.2011, 22:18
268
Yeni Yönetim Basına Tanıtıldı
banner844

Genel seçimler öncesi seçime hızlı bir giriş yapmak isteyen Milliyetçi Hareket Partisi'nde teşkilatlarından büyük değişim yaşandı. Bilindiği gibi MHP bütün teşkilatlarında takviyeler yapmış ve seçime güçlü bir giriş yapmak için çalışmalara başlaıştı. Bugün de düzenlenen basın toplantısı ile MHP'nin yeni yönetimi basına tanıtıldı. Genel merkez tarafından da onay alan teşkilat seçim öncesi gövde gösterisi yaptı. Organize edilen toplantıya MHP İl Başkanı Abdullah Danışmaz, MHPli Belediye Bşkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve parti üyeler katıldı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan MHP İL Başkanı Abdullah Danışmaz, il yönetimini tanıtmak için burada toplandıklarını ifade etti. Danışmaz şöyle konuştu; “Toplantımız saat 16:00'da başladı. 2010 yılını değerlendirme toplantısı yaptık. 2010 yılında MHP'nin Belediye Başkanları ile Belediye Meclis Üyeleri ile ve İl Genel Meclis üyeleri ile neler yapabildik neler yapamadık onları tartıştık. 2010 yılının MHP açısından olumlu geçtiğini gördük. 2011 yılında MHP'nin çalışmalarının hat safhada olması ve seçime dinamik bir şekilde girebilmesi için yeni yönetim oluşturduk.” Danışmaz'ın konuşmasının ardından MHP'nin 2011 seçimlerinde çalışma yapacak yeni il yönetimi kadrosu kamuoyuna tanıtıldı.

İŞTE MHP'NİN YENİ İL YÖNETİM KURULU;

Başkan; Abdullah Danışmaz

Üyeler; Özkan Turan, Çetin Sarıahmet, Ercan Katırcıoğlu, Ali İhsan Başak, Nemci Öztürk, İsmail Furuncu, Ali Sezer, Zeki Şahinkaya, Cemil Aksoy, Ömer Yıldız, Seyhan Sarıgüzel, Yaşar Özdoğan, Tayfun Doğangün, Musa Kandemir, Yalçın Bayramoğlu, Halil Erkan Cicu, Ahmet İpek, Oğuzhan Memmet Bilir, Mustafa Aydemir, Ahmet Yolcu, Yakup Doğan, Zafer Batra, Hüseyin Turna, Erol Kılıç, Mehmet Yaşar Çekiç, Eyüp Topçu, Vehbi Kuru, İbrahim Korkmaz, Adnan Okşit, Özcan Arslan, Ali İhsan Ender, Murat Dombaycı, Aykut Arıbaş, Erkan Ata, Yaşar Taşhan, Hacı Mustafa Akkaş, Hüseyin Yıldız, Ömer Zeki, Ramazan Kurt, Dursun Can, Mürsel Çevirgen, Tuncay Acar, Mustafa Kemal Güreşir, Kamil Küçük, Ali Karaca, Ümit Ülgen.

Haber; R. BAL

Yorumlar (0)