banner851

banner955

YENİ YÖNETİMİ TEBRİK ETTİLER…

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Merkez İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu ile birlikte Düzce Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Ziyarette Caboğlu ve partililer Düzce TSO’nun yeni yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Siyaset 29.10.2022, 13:30 29.10.2022, 14:51
662

8 Ekim’de yapılan Düzce TSO Başkanlık ve Meclis Başkanlığı seçimlerinde ezici bir oy farkı ile göreve gelen Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ve TSO Meclis Başkanı Tanju Acar’a ‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri devam ediyor.

Düzce MHP İl Başkanı ve parti yöneticileri, TSO Başkanı Bıyık ve Meclis Başkanı Acar’ı ziyaret etti. Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu Yardımcısı Cemal Aksan, Meclis Başkan Yardımcısı Metin Topal, Yönetim Kurulu Üyeleri Recep Ali Gelinoğlu, Rıza Yıldız, Ahmet Mutlu, Ahmet Emin Şen, Meclis Üyeleri Metin Şişman, Hasan Mutlu, Cengizhan Veziroğlu, 9. Meslek Komitesi Üyesi Gökçe Ülkü Altay, MHP İl ve İlçe teşkilatları hazır bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, ziyaretlerinden dolayı MHP Düzce İl Teşkilatına teşekkür etti.

Ziyarette konuşan MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve parti yöneticileri Başkan Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar ve yeni yönetime hayırlı olsun temennilerinde bulunarak, çalışmalarında başarılar dilediler.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Yorumlar (1)
08YAVUZ81 1 ay önce
Oh suyundanda koyun yeyin için her şeyin sonu var bakalım bu derenin suyu kesildiğinde kimsenin suratına bakacak haliniz kalacak mı YAZIKLAR OLSUN
Yeni Sayımız