banner851

banner955

"YEREL ESNAFINA SAHİP ÇIK" PROJESİ BAŞLATILDI

CHP Düzce Örgütünün geçtiğimiz hafta startını vererek başlatmış olduğu "YEREL ESNAFINA SAHİP ÇIK" Projesinin ilkini Yığılca ilçesinde ilçede bulunan esnaflarla bir araya gelmişti. Projenin ikinci etabı da Gümüşova'da gerçekleşti.

Siyaset 04.03.2021, 13:15 05.03.2021, 17:52
1214

Cumhuriyet Halk Partisinin (CHP) Düzce Örgütü Kovid-19 Pandemi salgın sürecinde maddi olarak kayıplar yaşayarak ekonomileri olumsuz olarak etkilenen Gümüşova ilçesinde bulunan yerel esnaflara bir dizi ziyaretlerde bulundu.

CHP Gümüşova İlçe Başkanı Ahmet Çekiç'in ev sahipliği yaptığı esnaf ziyaretlerine CHP Düzce İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı, Kadın Kolları Yöneticileri, Akçakoca, Yığılca, Kaynaşlı, Gölyaka, Çilimli ve Cumayeri İlçe Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri programa eşlik ettiler.

Program esnasında CHP Düzce Örgütü ziyaret ettikleri esnafların ekonomilerine destek vermek amacıyla karınca kararınca alışverişler yaparak Gümüşova yerel esnaflarına aynı zamanda ekonomik katkı sağlamaya çalıştılar.

CHP Düzce Örgütü Gerçekleştirdiği Esnaf ziyaretlerinde Gümüşova İlçe esnaflarının pandemi sürecinde yaşadıkları sorunları yerinde dinleyerek şikayetler üzerine notlar aldı.

Sorunların çözümü noktasında CHP Genel Merkezi'nin esnaflara yönelik parti politikaları ve çözüm yolları anlatılarak yanlarında olduklarının ve halkın iktidarında dayanışmayla bütün sorunların çözüme kavuşacağının altı çizildi.

“CHP İKTİDARINDA FAİZLER SİLİNECEK”

CHP iktidarının ilk haftasında esnafların pandemi döneminde bankalardan aldıkları kredilerin faizlerini sileceklerini, anaparayı ise makul ölçüde taksite bağlayacaklarını ve bir kararname ile esnafın kira stopaj vergisini kaldıracaklarını dile getirerek esnaflarımızla dayanışma halinde olacakları vurgulandı. Esnaflar ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getirdi.

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız