banner614

YILMAZ ANA MUHALEFETİ ELEŞTİRDİ

banner619

24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Genel seçimleri kapsamında seçim çalışmalarını sürdüren MHP vekil adayları ve parti teşkilat üyeleri Çilimli’nin köylerini ziyaret etti. MHP’nin 1.sıra Milletvekili Adayı Ümit Yılmaz burada yaptığı konuşmada, koltuk sevdasında olmadıklarını belirterek, “Eğer CHP’nin Düzce’den 1 vekil çıkarma ihtimali var ise AK Parti yine 3-0 yapsın. Öncelik vatandır, millettir” ifadesinde bulundu.

banner846
Siyaset 15.06.2018, 14:17 15.06.2018, 16:33
1515
banner844

MHP Düzce Milletvekili Adayları Ümit Yılmaz ve Yusuf Arslan Çilimli’nin Aynalı, Yeni Vakıf, Çallık, Esenli ve Dikmeli Köylerindeki vatandaşlar ile bir araya geldi. 24 Haziran’da yapılacak olan seçimler kapsamında çalışmalarını sürdüren MHP vekil adaylarına Çilimli çıkarmasında MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, MHP il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer yalnız bırakmadı.
Köy Kahvehanelerinde vatandaşlar ile bir araya gelen MHP Vekil Adayları Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a ve kendilerine destek istediler.

“CHP 1 vekil alacağına, 3 vekili de AK PARTİ alsın”
Düzceli seçmenlerinin Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgilerinden dolayı AK Parti’ye vekillik konusunda destek verdiklerini kaydeden Yılmaz, şu ifadelere yer verdi:

“Bizler bundan önceki seçimlerde vekillik konusunda Erdoğan ile yarışmak zorunda kalıyorduk. Bu seçim farklı olacak. Bizler Erdoğan Bey ile değil Düzce’nin vekil adaylarıyla yarışma şansı bulduk. 16 yıldır Düzce’nin vekilleri mecliste şehrin sorunları ile ilgili konuşma yapmadı. Bizler sizden biriyiz ve sizin içinizden geliyoruz. Sizin sorunlarınız bizlerin sorunu olduğundan TBMM’de soru önergeleri, kanun teklifleri şeklinde Düzce’nin sorunlarını meclis kürsülerinden dile getireceğiz. Sizlerin sesi olmak istiyoruz. Bizim için önce vatan anlayışı hakim sonra partimizin geleceğini düşünüyoruz. Eğer Düzce’de yüzde 70 oranında Cumhur İttifakı oy alırsa 3 vekil de bizlerin olur. Yani cumhur İttifakının vekili olur. Vekil dağılımı da Cumhur İttifakı içinde olacaktır. Eğer CHP Düzce’den 1 vekil çıkarma ihtimali var ise AK Parti yine 3-0 yapsın. Bizler koltuk sevdalısı insanlar değiliz. Öncelik vatandır, millettir. Bizler sizlerden millet akli olan Cumhur ittifakını desteklemenizi istiyoruz.” “AK Parti, ittifaka zarar verici şekilde davranıyor”
Konuşmasında Cumhur İttifakının önemine vurgu yapan MHP 2.Sıra Milletvekili Adayı Yusuf Arslan ise konuşmasında, “Bizler seçim çalışmalarımızda Cumhur İttifakının gerekçelerini anlatıyoruz sizlere. Ama maalesef Cumhur İttifakı içinde birlikte yer aldığımız AK Partili vekil adayları ittifaka zarar verecek açıklamalar yapıyor. Bu yapılan çok büyük bir saygısızlıktır. Bu konu ile ilgili olarak sizlerden ciddi anlamda sitem alıyoruz. İttifaka zarar verenler haindir. Kişisel çıkarlar, kişisel menfaatler için yarışılmak yerine ittifakın önemini AK Parti cephesinden de anlatılmasını istiyoruz. Bizler adaylarımız açıklanmadan önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için oy toplama adına sahalarda çalışmalarımızı sürdürüyorduk. Bizim için öncelik her zaman vatandır. Bizler Düzce adına sizleri mecliste temsil etmek istiyoruz” ifadesinde bulundu.


Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (25)
SONSUZA KADAR ADALET 3 yıl önce
Vekil adayının kendine olan inancı beni çok duygulandırdı! :))
gürbüz 3 yıl önce
Bu zamana kadar mhp ye oy vermiş birisi olarak şaşırıyorum mhp akp ye oy toplayıp millet ittifakına çamur atmasınlar yoksa cumhur ittifakı içinde oldukları için pişman mı oldular diye soru işaretleri geliyor aklıma mhp ye oy toplasınlar
saim arslan 3 yıl önce
Arkadaşlar akçakoca 2 akp 1 mhp burda başka ekmek yok
Düzceli vatandaş 3 yıl önce
Millet muhalefet arıyo bunlar 3.0 sıfır yapsın diyorSahi ya akp ile mhp birleşin o zaman
Hasan 3 yıl önce
MHP nin geldiği çizgi düşünce bumu olmalı. Yazık
Düzceli vatandaş 3 yıl önce
Her zaman diyorum ya mhp ak partinin yedek lastiği diye millet muhalefet arıyo onlar akp ile birlikte olma yolunda o yüzden CHP
Ersin 3 yıl önce
Allah allah sen niye adamsın o zaman
hakan 3 yıl önce
sizi aday gösteren genel merkezde suç.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
açık