banner851

banner614

YILMAZ "RAKİPLERİN ŞANSI YOK" DEDİ

banner619

MHP Düzce Milletvekili Adayı Ümit Yılmaz, seçimleri çalışmalarını kapsamında geldiği Akçakoca’da önemli açıklamalarda bulundu. Düzce'de MHP'ye büyük bir yöneliş olduğunu vurgulayan Yılmaz, Düzce’nin çözülememiş sorunları olduğuna dikkat çekerek, fındık başta olmak üzere, ekonomi, çevre, sağlık ve eğitim konusunda getirecekleri çözüm önerilerini açıkladı.

banner846
Siyaset 29.05.2018, 15:16 30.05.2018, 17:43
2747
banner844

24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için sahada olan vekil adayları il ve ilçelerde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. İl başkanlığı görevinden istife ederek adayı adayı olan ve partisi tarafından 1. sırada seçim yarışına dahil edilen MHP Düzce Milletvekili  Adayı Ümit Yılmaz, seçim gezileri kapsamında Akçakoca'da partililer ve vatandaşlarla buluştu.

Partililerle bir araya geldi
İlk olarak MHP Akçakoca İlçe Teşkilatı binasına giderek, burada İlçe Başkanı Mustafa Özensel ve yönetim kurulu üyeleriyle bir toplantı gerçekleştiren Yılmaz, ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 

"MHP'ye çok büyük yöneliş var"
Düzce genelinde partisine büyük bir yöneliş ve teveccühün olduğunu belirten MHP Milletvekili Adayı Yılmaz, gittikleri her yerde ilgiyle karşılandıklarını söyledi.

"Düzce’nin çok büyük sorunları var"
Yılmaz, Düzce’nin çok büyük ve çözülememiş sorunları olduğuna dikkat çekerek, fındık başta olmak üzere, ekonomi, çevre, sağlık ve eğitim konusunda getirecekleri çözüm önerilerini açıkladı.

Fındık sorununu çözme sözü
Fındık konusunun köklü bir şekilde ele alınacağını belirten Yılmaz; “Başta fiyat olmak üzere, kullanılan kimyasalların, gübrenin ve yaşlanmış ağaçların gençleştirilmesine kadar standartlara uygunluk sağlayacağız ve bu konuda üreticiye destek vereceğiz.” dedi.

"Doktor ve sağlık personeli sıkıntısı had safhada"
Eğitim konusunda Düzce’nin dibe vurduğunu, bölge illerine yetişmek için 20 yıl çalışılmasının gerektiğinin altını çizen Yılmaz, sağlık konusunda ise durumun hiç iç açıcı olmadığını belirterek, “Bu durum sadece Akçakoca için değil Düzce’de de aynı. Doktor ve sağlık personeli sıkıntısı had safhada. Bu konunun çözümü için projemiz var.” dedi.

"Hızlı tren projesine bölgemizi katmak zorundayız"
Ardından sözü Akçakoca'ya getiren ve bu kentin turizmde yeterli pay alamadığını savuna Yılmaz, “Yılın on iki ayına yayılacak çalışmalarımız var. Hızlı tren projesine bölgemizi katmak zorundayız. Bunu sağlayacağız.” dedi.

Esnaftan destek istediler
Açıklamanın ardından MHP Düzce 1. Sıra Milletvekili Adayı Ümit Yılmaz ve Akçakoca MHP teşkilatı, merkez çarşıdan başlayarak esnaf ziyaretlerinde bulundu. Kapalı pazaryerine de bir ziyaret gerçekleştiren MHP heyeti, esnaf ve vatandaşlardan seçimler için destek istedi.

Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (35)
Vay 3 yıl önce
Sız ne zaman mitınglere başlıyorsunuz cok mereak eduyorum gercı gerek yok intifak barajı aşarsa herkes acmiş oluyor
nsm 3 yıl önce
hangi mhp'ye? milliyetciligi ayaklar altina alanla simdilerde kolkola olan mhp ile mi? aklimizla alay etmeye yeltenmissin ama becerememissin arkadas.
Mhp li 81 3 yıl önce
Meclisten akp bld hizmet cikiyo dimi ondan sonra akp başarılı bu millet salak değil az kaldı seçime yav he he he yazık bu ülkeye he he he he
VATANDAŞ 3 yıl önce
Sen rakip bile değilsin, ne şansın olacak ki !!!
neyi yapmadılara cvp 3 yıl önce
hastane açılalı iki sene oldu heryeri dökülüyor akıyor.dalçık yağmurda deniz gibi.yollar ise üzerinde deliklerden seksek oyan.fabrikalar kapandı satıldı.eğitimde ve sağlıkda dünya sonlarındayız.mültecide sırtımızda kambur...
Düzceli vatandaş 3 yıl önce
O zaman gidin Akp ye oy verin de aynı sorunlar devam etsin
Destek 3 yıl önce
Bir Akpartili olarak ; seni vekil yapacağız , bu fırsatı tekrar bulamayabilirsin , haklı isyanımızın sesi ol , lütfen iyi çalış , bir çok şeyi değiştirebilirsin , meclise gittiğinde de seni oraya kimlerin taşıdığını sakın unutma
Akpartili 3 yıl önce
Tabikii oyumuz chp ye.erdogan bizi hür birakti artik.oda biliyor akpartiden artik bir cacik olmayacagini.hic degilse mhp nin adaylari vizyonlu.biri eczaci esnaf.digeri yrd.doc.dr.digeri ise prof.dr.
Akpartininkilerde denenmis husran kisiler
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
hafif yağmur