banner851

banner614

YILMAZ TFF’YE ATEŞ PÜSKÜRDÜ

banner619

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz TBMM Genel Kurulunda adeta Türkiye Futbol Federasyonu’na ateş püskürdü. Yılmaz “Bu virüs ne menem bir şeydir ki, süper lig ve 1. lig oynanınca bulaşmıyor, play-off takımlarını es geçiyor ‘’dedi.

banner846
Siyaset 09.07.2020, 16:46 09.07.2020, 16:57
2861
banner844

Geçtiğimiz haftalarda Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulunda yaptığı konuşmayla TFF’ye adeta ateş püsküren Yılmaz, bugün yaptığı konuşmayla da Türkiye Futbol Federasyonu’nu istifaya davet etti.

Milletvekili Yılmaz ‘’ Bu virüs ne menem bir şeydir ki, süper lig ve 1. lig oynanınca bulaşmıyor, play-off takımlarını es geçiyor. Türkiye Futbol Federasyonu dün yaptığı toplantıyla 2. ve 3. Ligde bir üst lige yükselecek takımların statüsünü açıklamıştır.

TFF’nin açıklamasına göre 1. Olan takım doğrudan 2. 3. 4. ve 5. Olan takımlar aralarında play-off maçları oynayarak bir üst lige yükselen takımlar belli olacaktır.Süper ligde ve 1. ligde birçok futbolcuda ve teknik heyette covid-19 testleri pozitif çıkmasına rağmen ligleri oynatan

TFF 2. ve 3. ligleri corona salgınını bahane ederek iptal etmiştir.Bu virüs ne menem bir şeydir ki, süper lig ve 1. lig oynanınca bulaşmıyor, play-off takımlarını es geçiyor, ancak diğer takımlar maç yapınca bulaşma riski taşıyor.

 Şehir takımları Bein Sport’a para etmiyor, nasılsa bunları Katar’a satamayız diye futbola para gözüyle bakan federasyonun Türk futboluna katacağı hiç bir şey yoktur derhal istifa etmelidir ” İfadelerini kullandı.                                            

Yorumlar (7)
ilhan 12 ay önce
lıder ve sıyasetcıler ılerıyı gorebıldıklerı taktırde muktedırdır..iş bıtmıiş herkes konusuyor verın ayarı verın..alayınız ıstıfa edın sonra tff
Murat 12 ay önce
ümit abi DÜZCESPORA OLAN DESTEĞİNLE GÖNLÜMÜZÜ FETH EDİYOSUN SEVİYORUZ SENİ
Bahceli kizmasin! 12 ay önce
Iktidarin (!) bes ortagindan biri icin bunu soyledigini biliyormusun?
Hasan Hüseyin kaya 12 ay önce
Hemende istifa ederler
Yılmaz 12 ay önce
Anlaşıldı Tamam
Kemal kaya 12 ay önce
Sayın vekil artık laf yetmiyor icraat gerekiyor
Ruzgar 12 ay önce
Hep bedava rüzgarsin be oglum
19°
kapalı