banner851

banner955

YILMAZ VE CABOĞLU, GÜN BOYU YAN YANAYDILAR

MHP’nin Düzce’deki en önemli iki ismi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve İl Başkanı İlhami Caboğlu, cumartesi günü gece geç saatlere kadar çalışmalarını birlikte sürdürdü. Bu görüntü ‘MHP Teşkilatı ile Vekil Yılmaz arasında sorun.’ var fitnesi ekmeye çalışanların çabası boşa çıkartarak, dedikodulara cevap oldu.

Siyaset 26.12.2021, 12:15
1530
YILMAZ VE CABOĞLU, GÜN BOYU YAN YANAYDILAR

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, cumartesi gün boyu çalışmalarını birlikte sürdürdü. İkili sabah saatlerinde öncelikle Düzce İktisat ve Kalkınma Kongresi’ne katılarak yaptıkları konuşmalarla Düzce’nin geleceğinin şekillendirilmesinin amaçlandığı organizasyona katkı sundu.

Gün boyu birlikteydiler

MHP’nin Düzce’deki en önemli iki ismi, kongrenin ardından yemekli toplantıda da bir araya geldi. Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun da katıldığı yemekte Düzce’nin sorunları ve çözüm önerileri ile teşkilat çalışmaları istişare edildi.

Ardından Akçakoca’ya hareket eden ikili gece geç saatlere kadar da köy ziyaretleri yaparak vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyerek çözüme kavuşturmak üzere not aldı.

Nifakçılar hüsrana uğradı

Yılmaz ve Caboğlu’nun birlik ve beraberlik içinde yürüttükleri çalışmalar ve verdikleri son fotoğraflar dedikodularla kendilerine nifakçılık rolü biçenleri hüsrana uğrattı. Bir süredir kulaktan kulağa ‘MHP Teşkilatı ile Vekil Yılmaz arasında sorun.’ var fitnesi ekmeye çalışanların çabası boşa çıktı.

Vekil Yılmaz ve İl Başkanı Caboğlu, asılsız söylemlerle MHP üzerinden oyun kurmaya çalışanlara inat ‘Omuz omuza Düzce için çalışmaya devam’ mesajı verdi.

banner844
Yorumlar (3)
Merve 12 ay önce
Sayın belediye başkanımıza Anayasamızın 59. Maddesini hatırlatmak isterim; “Devlet, her yaştaki Türk vatandaşlarının beden ve ruh sağlığını geliştirecek tedbirleri alır, sporun kitlelere yayılmasını teşvik eder.”
Birazda buralarla ilgilenelim sadece işimize geleni cımbızla çekip almayalım. He ama siz özellikle kadınların, kız çocuklarının spor yapmasına karşıydınız dimi pardon!
Ali 12 ay önce
Sn vekilim yardımcı olmanız ve ilgilenmenizi rica ettiğimiz konularda ya danışmanlarınız size konuyu bildirmiyor ya siz ilgilenmiyorsunuz umarım ilkidir
Türkyılmaz 12 ay önce
Sayın Vekilin ayağını kaydırıp sonradan partili görünmeye çalışan birine el altından çalışılıyor diye konuşuluyor. Bilin istedim
Yeni Sayımız